Skocz do zawartości
Nerwica.com

ott


Inga_beta

Rekomendowane odpowiedzi

Ploty nie ploty, ale z drugiej strony dobrze jest wiedzieć z kim się ma do czynienia. Zresztą niemało tu takich "kwiatków", na które trzeba uważać :pirate:

 

Ano właśnie, a tymbardziej na rottena. Też zdążyłam go troche poznac i chcialam wszelkie dziewczyny przestrzec przed tym użytkownikiem!!!

Jawnie bawi sie każdą poznaną przez forum dziewczyną i jej uczuciami i nagaduje na osoby które poznał wcześniej. Każda wg niego dziewczyna jest szmatą, a on sam twierdzi że jest dwulicowy i trzeba byc masochistą by sie z nim przyjaźnić. Ja na swoje nieszczescie spotkałam sie z tymze osobnikiem w ubieglym roku i po tym nieszczesnym spotkaniu obrobił mi dupe do kilku osob na forum mówiac o mnie nieprawdę.

 

Dlatego dziewczyny strzeżcie się :pirate:

 

A ty rooten jeśli bys tu czemus próbowal zaprzeczać, to dysponuje dowodami, co pisales o nas, dziewczynach :twisted: jak i to jak obrobiles dupe każdemu z kim sie spotkales podczas łodzkiego zlotu...

Brrr nienawidze takich szuji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, rzucanie mięsem byłoby lepsze? :D Poza tym nie sądzę, żeby ktoś wyciągał to na forum, gdyby były to jedynie plotki. Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo się cieszę, że takie sprawy wychodzą na jaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Nie dziwi mnie to, że Ciebie to nie dziwi ;)

uwazac zawsze warto ;)

Poza tym zauwazylam ze niektorzy traktuja to forum jak forum randkowe ;) Sypmatia.pl wymieka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×