Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Vi vi, hey :papa::papa: mam nadzieje ze jakos mi to unormuja .

Jadlam placki z cukinii smazone na kropelce oliwy...

 

Ladne hece z tym terminarzem :shock: a moge zapytac jaka prace wykonujesz?

 

-- 03 mar 2014, 15:21 --

 

xyzabc, Faraway, LATEK1962, :papa::papa::papa::papa:

 

-- 03 mar 2014, 15:42 --

 

xyzabc, widzialam Cie na foci z poldzislawem :mrgreen::mrgreen::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę mnie trzepie w środku, bo nie wiem, o co robią problemy, w firmie nie wiedzą, się dowiem jak się z nimi dziś zobaczę.

Może ten terminarz gdzieś tam leży, a im chodzi o coś zupełnie innego :shock:

 

Jasne, pytać można, się staram za dużo o sobie nie pisać w sensie gdzie, co i z kim, szkolenia organizuję, podnoszę ludziom kwalifikacje, a sama z tego kokosów nie mam. Najbardziej to mi się marzy praca w jakiejś redakcji, poprawianie literówek w tekstach i parzenie kawusi, bo to mnie uspokaja :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi vi, no to faktycznie :* ale moze sie ten terminarz znajdzie , moze nie tam zostawiony...

 

Tak pytalam o prace bo sama szukam czegos dla siebie a nie dam rady tkwic gdzies 8 godzien przy biurku teraz bo po prostu moj stan na to nie pozwala.

Kolega organizowal takie szkolenia to faktycznie kasa byla srednia ale lubil swoja prace a to tez bardzo wazne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, ja mam tylko empiryczne doświadczenie z atakami wkurzenia. Może oddychaj głęboko zaciągając się świeżym zapachem powietrza :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, a Twoja aura jest tęczowa? :D

 

-- 03 mar 2014, 17:48 --

 

chocovanilla, warto się zainteresować terapią. Moim zdaniem leki to tylko połowiczne wyjście, bo problem jako taki może i zamaskują, ale do jego źródła raczej nie dotrą. Terapeuta pewnie pomógłby Ci trochę wyjść na prostą i zrozumieć genezę lęków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×