Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi źle, źle, źle. Zawieszenie w sprawie związku i pewne inne sytuacje sprawiły, że wszystkie moje wspomnienia wróciły ze zdwojoną siłą. Ludzie wkładają mi do głowy, że po tym co przeszłam nigdy nie będe wieść normalnego życia i powoli zaczyna się samospełniająca się przepowiednia. Jestem zmęczona ciągłą walką i tym, że tak naprawdę nie mam komu się an to poskarżyć. Nie mam komu wykrzyczeć swojej historii, kto by ją wysłuchał, nie uciekł i zrozumiał. Po prostu zrozumiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dusiorek skąd ja to znam ... Pisz na forum .. tu na pewno znajdą się osoby które cię zrozumieją.

Ja też nie mam z kim pogadać ... TŻ ... jak mu coś mówię to mam wrażenie ze nie kuma za bardzo co do niego mowie .. co mnie jeszcze bardziej dobija ...

Zaczęłam chodzić na terapie ... i tam mogę pogadać z terapeutką ... Jedyna osoba po której widzę ze mnie rozumie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, napisałam temat o moim związku chociaż aby jakoś to poukładać ale niestety nikt nie odpisał... Może za długi to był temat, ale chciałam oddać wszystko sprawiedliwie... a co dopiero z całą resztą historii... Sama nie wiem czy warto Was zanudzać tym wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, napisałam temat o moim związku chociaż aby jakoś to poukładać ale niestety nikt nie odpisał... Może za długi to był temat, ale chciałam oddać wszystko sprawiedliwie... a co dopiero z całą resztą historii... Sama nie wiem czy warto Was zanudzać tym wszystkim

 

Jeśli choć trochę miałoby ci być dzięki temu lżej to chyba warto :)

Na tyle i le zdążyłam przeczytać to udało ci się odwalić wielki kawał roboty :)

 

 

Ja jestem dziwnym typem ... umiem słuchać, kogoś wesprzeć ale sobie samej nie umiem pomóc ... :?

Też zdarza mi się mieć głupie mysli ... łącznie z samobójczymi ... cięłam się i nadal mi się to zdarza ... :(

Wprawdzie mniej niz kiedyś ale jednak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decevante, powtórz sobie najważniejsze zagadnienia, poprzeglądaj arkusze z poprzednich lat i powinno być ok :D Też mam w tym miesiącu próbne matury i się przejmuję, bo moja szkoła to niestety takie miejsce, gdzie nie liczy się z drugim człowiekiem - miejsce w rankingu jest najważniejsze. Jak źle napiszę, to mogą coś kombinować, żeby mnie wywalić, bo jeszcze popsuję im statystyki. Po prostu brak słów na to wszystko... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K.rwa mać. Mijają dni, tygodnie, miesiące a i tak denerwuje mnie złość na jednego "pseudoprzyjaciela'. Nie wiem już co zrobić aby pozbyć się tych dręczących myśli. Muszę chyba więcej się jeszcze wziąć za pracę.... i wymyślać sobie więcej dodatkowych zajęć.. :roll:

Na zmianę dwie godziny dobrego humoru i godzina złego. Kiedy to się zakończy :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz oszaleje przez pewnego osobnika w moim domu niech ktoś mi juz poradzi szpital psychiatryczny :)

Czuje się mega ujowo i jestem w taki napieciu psychicznym , mam wrazenie ze coś sie zaraz stanie okropne uczucie

Poradzcie coś jak sie uspokoic i to olac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz oszaleje przez pewnego osobnika w moim domu niech ktoś mi juz poradzi szpital psychiatryczny :)

Czuje się mega ujowo i jestem w taki napieciu psychicznym , mam wrazenie ze coś sie zaraz stanie okropne uczucie

Poradzcie coś jak sie uspokoic i to olac?

 

Połóż się. Otul się ciepłym kocem. Oddychaj głęboko i uspokój myśli. Oddal od siebie złe emocje. Możesz nawet zwinąć się w kokon, wtedy poczujesz się bezpieczniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się dzisiaj strasznie, napieprza mnie łeb tak że ledwo żyję. Oczywiście jak zawsze czuję takie ch.. owe uczucie poniżenia przez wyśmianie przez wszystkich...

Próbna matura z polskiego była bardzo łatwa i wszystko mi dobrze poszło. Skończyłam pisać test+wypracowanie godzinę przed końcem czasu, więc musiałam siedzieć i czekać, a tak strasznie sikać mi się chciało już o 8... Myślałam, że nie wyrobię, a mnie nie chcieli wypuścić. Jutro przed egzaminem nic nie piję i muszę wziąć coś na uspokojenie. Jutro mam matmę. Oby było łatwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Może jest coś co Cię w pracy stresuje? Ja miałem w poprzedniej pracy tak samo, po*jebany szef, który był delikatnie ujmując furiatem xd A ja jestem podatny na stres przy takich osobach.. Dzisiaj mam inna prace, i tu juz nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pomimo tego że czasem nie mogę wytrzymać i muszę postawić sprawę jasno.. Na czym dobrze nie wychodzę.. No to i tak czasem zdarza mi się chcieć czegoś innego.

No i co z tego? Nic przecież. Jest mi smutno. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Może jest coś co Cię w pracy stresuje? Ja miałem w poprzedniej pracy tak samo, po*jebany szef, który był delikatnie ujmując furiatem xd A ja jestem podatny na stres przy takich osobach.. Dzisiaj mam inna prace, i tu juz nie ma tego problemu.

Stresuje mnie sama praca, tak mam, że nawet przy błahych poleceniach się stresuję, że coś schrzanię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo, zaledwie kilka tygodni temu zacząłem ten staż. Atmosfera jest raczej normalna, ale ja chyba w każdej pracy będę mniej lub bardziej zestresowany.

 

Ja bym na twoim miejscu poczekał jeszcze i się nie nastawial na najgorsze. Może się jeszcze zaklimatyzujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×