Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

hamartia, co w tym śmiesznego ? czytałem ostatnio o dobrym psychoterapeucie, który cierpi na schizofrenie, więc jak widać można z rózynmi zaburzeniami pracować w zawodzie. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłam się strasznie. Jedno jest pewne : jeśli się dostanę na medycynę to pójdę i będę walczyć do końca. Jak się nie dostanę spróbuję jeszcze raz. A jak nie to to trudno.

Długo nad tym myślałam też miałam psychozy i różne rzeczy, ale zanim nawet byłam chora miałam z tym kontakt i pomagałam jak mogłam. Dzisiaj jestem już bardziej zdystansowana, silniejsza, ale wiem jedno jak nie ja to kto? Wiem, wiem. Chora psychicznie... ale czuję, że mam te cechy, które są potrzebne psychiatrze, nad resztą będę pracować.

Wiem, że najpierw muszę walczyć o siebie. Ale wierzę, że kiedyś będę mogła także o innych-

 

Ale niektórzy widzą w tym problem. No cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłam w końcu użyć jedną z 32839437478278 pustych skarbonek i codziennie odkładać jakiś grosz na książki :D po co mam całe pieniądze przeżerać, skoro mogę coś ciekawego poczytać a i może schudnę przy okazji, a przynajmniej tyć nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam jedną chyba negatywną cechę (czy jak to tam można określić :lol: ), a dokładniej bywam mściwy i za cholerę męczy mnie to chwilami... jednak w wyniku pewnych sytuacji i tej cechy powstaje plan aby się zemścić i wku.wić pewną osobę, której się to należy. Co ja na to poradzę już tak mam. :lol:

Mam tylko nadzieję, że plan się powiedzie... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym moim marzeniem to jest żeby bóg istniał/żeby to wszystko miało jakiś sens. cała reszta marzeń jest do spełnienia i sobie mogę ją pyk! osiągnąć, tak czuję, tak jest, uczucia są wiadomo nieomylne, haha oj fleuve jak ja ciebie czasem kocham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×