Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

hej lodzianie.cos cicho tutaj.ja niedawno wrocilam do lodzi i szukam jakis ludzi z ktorymi bede mogla pogadac.z nerwica lekowa mecze sie juz kilka lat i czasem mi sie zdawalo ze juz jest ok a potem dupa!teraz dopadl mnie dolek i fajnie byloby miec kontakt z ludzmi ktorzy znaja problem i nie beda patrzec na mnie jak na jakiegos ufola-ze niby jak mozna sie bac skoro nie ma powodu do leku :D troche sie tu wywewnetrzniam ale tym bardziej mi trudno sie dzwignac bo w chwili kiedy potrzebowalam wsparcia najblizsza mi osoba powiedziala ze wystraszylo ja to ze choruje i nie jest w stanie byc ze mna i mnie wspierac,wiec zostalam sama ze swoimi lekami i trche brak mi motywacji zeby kolejny raz sie podniesc:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza wszyscy pozdrowieli czy jak :D czy w Lodzi organizujecie czasem jakies spotkania?

skoro nie uczęszczają na to forum wielce prawdopodobne(możliwe że dzięki nie korzystaniu z tego forum :D) a co do spotkań to tak są zloty(wątek zlot województwo łódzkie). W moim przypadku to kwestia tylko roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza wszyscy pozdrowieli czy jak :D czy w Lodzi organizujecie czasem jakies spotkania?

skoro nie uczęszczają na to forum wielce prawdopodobne(możliwe że dzięki nie korzystaniu z tego forum :D) a co do spotkań to tak są zloty(wątek zlot województwo łódzkie). W moim przypadku to kwestia tylko roboty :)

To podaj jakikolwiek najbliższy możliwy dla Ciebie termin i w ten dzień organizujemy zlot. Piszę poważnie. Muszę się w końcu z kimś spotkać bo zwariuje z samotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silhouette, ok nie ma sprawy :). Jeszcze tylko z resztą podebatować co do godziny i ok. Jeszcze jakieś miejsce co do tego ciężko mi wybrać byle nie jakaś prymitywnie urządzona dyskoteka ze studentami leżącymi trupem po całonocnym boju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, zdaję sobie z tego sprawę to jakaś swego rodzaju pociecha :D. Takich miejsc można wymienić przynajmniej kilkanaście ale zlot to nie tylko ja czy pojedyncze osoby to grupka znajomych(chociaż geje i swingersi mają zawsze ten sam gust:D) no i każdy ma swój klimat w którym się najlepiej czuję tu jest pies pogrzebany:). Chociaż kiedyś wystarczał mi tylko parkiet tanie piwo i jakaś dziewczyna z którą można to wypróbować:). Potem był jeszcze jeden level kiedy jako grafik i spiker miałem udział w organizowaniu koncertów rocka to łaziłem w interesach a potem zardzewiałem i na żadnej konkretnej zabawie nie byłem więc żeby wejść w rytm muszę łyknąć sporo odrdzewiacza z pianką na 2 palce:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×