Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie mówię,że się kłócisz, tylko odpisujesz w dziwny sposób.

Taki moralizatorski trochę.

Też żebym sobie coś z tego wybrała..

 

Edit: Edytowałeś. No dobra.

Okej. Choć inaczej to odebrałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bibi,ciesze sie razem z Tobą!!!!!!!! :lol::lol:
Witam,

Prosze o pomoc. Jestem w wieku 17 lat u mojej may stwierdzono schizofrenie paranoidalna.

Dwa miesiace temu dostalam ataku typowo nerwicowego, drgawki, potliwość, szybkie bicie serca o raz mroczki, glownie sa to objawy somatyczne, ktorym czasami towarzyszy niepokoj wewnetrzny. Dopiero niedawno dowiedziałam sie o chorobie mamy gdyz nie utrztmywałam z nia kontaktu, bardzo mnie to zszokowalo, obsesejnie boje sie tej choroby. Czytałam mnostwo postow osob ktore boje sie tak samo psychozy, jednak w moje rodzinie byla osoba chora na to i te obawy wyłacznie stad sie biora. Słyszałam, ze nerwica wyklucza schizofrenie, jednak slyszalam o poczatku schizofrnii pseudonerwicowym, jak to wyglada? Ktos sie z tym zetknał?

Prosze o pomoc, czym mam sie martwic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam w nocy od kilku osób jaka to jestem ładna. W takim razie dlaczego jestem dziewicą, która nigdy nie była w żadnym związku? -_-

Osobowość,bariery które zapewne sama na siebie założyłaś,nieufanie ludziom.

 

Ale każdy może się mylić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, to było na imprezie? :mrgreen:

Tak. Jeden się na mnie ciągle patrzył i jak w końcu zapytałam o co chodzi to powiedział, że po prostu jestem ładna. Miło słyszeć coś takiego :D

nie znam Cię ale zaryzykuję że dlatego że w głowie nie poukładane

Pewnie tak. Ale wychodzę na prostą. Ostatnio czuję się na prawdę świetnie ;) Odnowiłam trochę kontaktów z ludźmi, chętnie poznaję nowych. Nie stanowi problemu przebywanie z kimś innym niż mój dawny przyjaciel i koleżanki te co zawsze. Czuję się tak normalnie :D Jak nigdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam w nocy od kilku osób jaka to jestem ładna. W takim razie dlaczego jestem dziewicą, która nigdy nie była w żadnym związku? -_-

ja od 20 lat słyszę że jestem przystojny a osiągnięcia związkowe żadne, no ale u mężczyzn w przeciwieństwie do kobiet uroda ma drugorzędne znaczenie.

Zreszta z tego co pamiętam to faktycznie jesteś ładna, ale dla ludzi w moim wieku 2/3 19- latek jest ładna także może dlatego. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Pół roku temu jakaś babcia powiedziała mojej mamie (przy mnie), że jestem ładna i wyglądam na 16 lat, no ale w jej czasach był inny kanon urody. Może te 50-60 lat temu faktycznie byłabym ładna. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×