Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr, szefie,weekend jest,a oczywiście mądry mod Kestrel zauważył że towot skończył się mu...dziś (nie pytaj proszę o mój nieogar i głupotę,to po prostu się "dzieje" :mrgreen: !)

3-4 dni bez smarowania,wolę już zatem jakiś towot zastępczy kupić D:

 

-- 28 lut 2014, 19:36 --

 

kupmitrumne, Nie od razu,na przestrzeni lat,a przynajmniej ramiona kiedyś, w odleegłej galaktyce i przyszłości.

A lewe przedramię atakuje w przyszłym roku,to na pewno D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nie ma problemu, nie da się zauważyć w easytattoo kiedy się skończy... naciskasz i zamiast otrzymania kremu jest dźwięk "pfff" :lol:

Z tego co kiedyś gdzieś tam czytałem ten be~coś tam to antybiotyk więc odpada, alantan plus KREM i styknie. Tylko weź pod uwagę fakt, że w porównaniu z easytattoo alantan dłużej trzyma przez co może się go trochę zostawić na ubraniach itp.

 

Też mam zamiar zrobić oba rękawy ale to najpierw muszę się ustatkować itp bo "domu" bym już wtedy raczej nie miał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ludzi potrafią chronić się przed światem zewnętrznym tworząc napięcia w ciele, w ten sposób tworzą tarczę między osobowościa, a swiatem zewnetrznym. wiec tatuaz moze byc pewną obroną "patrz na tatuaż , nie na mnie" przynajmniej tak uważam. oczywiscie nie chce wrzuca wszystkich do jednego wora. są ludzie którzy tatuuja się z innych wzgledów, ale jestesmy na specyficznym forum, więc wydaje mi sie ze ochrona gra tu przewodnia role.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam autor powiedział, że to jak narazie jego najlepszy tatuaż :105: Ale nie bd się już tutaj tak chwalił bo to nie w moim stylu... na konwencie we Wro wolę to zrobić :mrgreen:

Swoją drogą przypomnieliście mi, że równo za tydzień idę do Dominika, oraz że ZNOWU zapomniałem kupić sobie TF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×