Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam bezsenność z odbicia, pomimo przyjęcia prochów i muszę chyba strzelić 2 lufki. Głupie, ale pewnie zadziała. :blabla:

 

ps.1 poszły 4 nieplanowane :mhm:

 

-- 28 lut 2014, 07:22 --

 

ps2 Apropo, kiedyś facet na Geografii o mało na zawał nie padł, bo taka tępa laska myślała, że żubrówkę robi się z z uryny żubra i dlatego się tak nazywa. :lol:

 

-- 28 lut 2014, 07:22 --

 

ze śmiechu oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolona z tego, że kiedy obniża mi się nastrój to nie pojawia się myśl, żeby zaćpać lub napić się, mam wrażenie, że ten mechanizm u mnie zanika...to był mój największy problem a teraz mam wrażenie, że on znika, cieszy mnie to :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kros, cieszę sie że masz psa. Ja mam trzy psy :smile: . Dziś jest tydzień jak mam wszyty esperal ijakoś nie ciągnie mnie dó chlania. Pojutrze wyjmą mi szwy...

 

-- 05 mar 2014, 15:20 --

 

kros, cieszę sie że masz psa. Ja mam trzy psy :smile: . Dziś jest tydzień jak mam wszyty esperal ijakoś nie ciągnie mnie dó chlania. Pojutrze wyjmą mi szwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarlet , słyszałem kiedyś na Detoxie opowiadanie koleżki , jak jego znajomemu pokrecona żona wsypała do zupy Anticol , a On potem poszedł się napić . Ledwo przeżył , a tak zdychal ,że zębami gryzł ścianę . Tak więc uważaj ,żeby nawet przez pomyłkę ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cukireka z alkoholem bardzo wyraznie wyczuję . Kiedyś wziąłem gryza torta -minę. ( szwagierka zawsze wpierdoli coś do środka ) .

Nie byłem na żadnym straszaku , ale nie piłem juz lata . Poczułem sie tak potwornie żle po tym gryzie ,że do dziś pamiętam to uczucie .

Walić alkohol !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarlet , teraz szczególnie na początku swojego ROZSTANIA z trucizną musisz szczególnie wyjątkowo uważać i byc ostrożna . Choroba będzię używać wyjątkowo podstępnych forteli i sztuczek , bys sie napila . Nie możesz z jej chorymi podpowiedziami nawiązywać nawet najkrótszego dialogu >masz zawsze odpowiadać NIE PIJĘ , bez tłumaczeń , bez zlośći i bez warunków . I pamiętaj ( zawsze tak mówiłem ) najważniejsze to wytrzymać bez alko pierwszy ROK , wbrew wszystkiemu co będzie Cie odciadgać od zwycięskiej walki o swoje godne życie<<< życie bez ścierwa w płynie , diabelskiego nasienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×