Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

realizuję swoje gastrologiczne zachcianki (chociaż tyle mogę zrealizować) - piję tonik..... ale myślę o winie, w ogóle zaczęłam częściej po nie sięgać.... i nagle ktoś w głowie mówi: "No dalej! Pij! Jesteś na dobrej drodze, żeby pójść w ślady ojca". Kur.wa!!! Nic z tego! Kiedyś w to nie weszłam więc i tym razem tak będzie!!! Jedyne, co mi pozostało, to silna wola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uczę się. nienawidzę tego uczucia, gdy wiesz że jutro piątek, wszyscy gdzieś wybędą a ty spędzisz do 21 swój dzień na uczelni nudząc się na nikomu niepotrzebnych pogadankach na których niestety obecność jest obowiązkowa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i gapię się na tabletkę Neurotopu, która jest połamana na kilka części, bo całej nie połknę za nic w świecie. Tak już 5 minut się tym kawałkom przyglądam i sobie myślę, napiszę tutaj, jakby znajomi pytali, co się stało, dlaczego mnie nie ma, lub ktoś w ogóle jakby pytał o mnie, powiedzcie, że zadławiłam się małą, okrągłą tebletką... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam repliki mieczy

 

'Dzierżony z niepohamowaną wściekłością na wielu szkockich polach bitew, masywny Lowlander doskonale obrazuje siłę dawnych Szkotów. Znane w XVI wieku jako "Slaughter-Swords" miecze te były bronią szkockich najemników tego okresu. Prawie 2-metrowej długości Lowlander wiernie oddaje wygląd ocalałego eksponatu muzealnego. Jak dotąd Lowlander jest największym mieczem w ofercie , pomimo swych rozmiarów ma doskonałe proporcje i jest bardzo dobrze wyważony.Możliwości wykonywania cięć jak i pchnięć.Typowe szkockie zakończenie ramion gardy potwierdza dziedzictwo tego imponującego miecza. Miecz dostępny także w wersji postarzanej , jego wykończenie jest repliką muzealnego eksponatu. Rękojeść Lowlander'a jest pokryta skórą ze skórzanymi wiązaniami. W zestawie uchwyt na ścianę, aby każdy posiadacz mógł z dumą eksponować swój miecz. W komplecie pochwa pokryta czarną skórą.'

 

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×