Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, ale póki co do Irlandii za tym chlebem jeszcze nie wyjeżdżasz ? :D Chociaż dajmy na to w takim Dubaju zarobiłabyś o wiele więcej ... :mrgreen: Tam się takie Wilczyce ceni ;) Heh, zawsze możesz też zamieszkać w beczce niczym ten Diogenes z Synopy, zaczepiać na Krakowskiej Starówce przechodniów i prowadzić z nimi wyrafinowane dysputy teologiczno-filozoficzne :D - heh, minimalizm itp. klimaty ;) Chociaż może to i rozwiązanie dla mnie ? :D W końcu ostatnimi czasy i tak debiutuję w roli tego "dziecka ulicy" ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, nie nie... nigdzie sie jak na razie nie wybieram ;) Ceni sie tam mowisz? ;)

Ja z Krakowa... wiec ewentualnie na rynku moge zaczepiac przechodniow ;)

Trza se jakos radzic, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, tak, wybylam, do kuchni ;) Oj tam... kuraka tylko jadłam ;) Zaraz mnie weganie z forum zjedzą :mrgreen: I Ci co schudnąc nie mogą ;) A ja przytyc nie daje rady :mrgreen: Menda ze mnie nie lubiana na forumie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Spoko, mnie też nikt nie kocha :D Ja też ostatnio nie mogę przybrać wagi/mieśni (kiedyś chyba jakoś to lepiej wyglądało :P) - się nawet zastanawiałem nad kupnem jakiegoś gainrea, odżywki białkowej (jakby nie patrzeć pod stimy mialy być), ale ze stymulantów zrezygnowałem, więc w sumie jebac to :P Póki co staram się dużo jajek i kurczaków wpierdalać na śniadanie :D

 

Zresztą - na ch*j mi masa jak i tak ze mnie ten ćpun-degenerat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, ;)

nie no ja tam troche przytyc bym mogla, ale co zrobie jak sie nie da ;)

A kup... sprobuj, co Ci zalezy:)

 

Po to zebys czul sie dobrze z tym jak wygladasz, tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Znaczy się udać, to ch*ja się uda :P Biorąc pod uwagę ową systematyczną, chyba nieodwracalną tendecje spadkową mej sprawności psycho-motorycznej, kordynacji, kondycji, potencjału intelektualnego, to najpewniej za x lat skończę jako to zaslinione warzywo robiące po siebie :P Ale ch*j z tym :P "I don't care" :D Także ten - będziemy zaleczać tą politoksykomanią swe 'rozkurwy" do czasu, kiedy to perspektywa utraty całkowitych władz fizycznych i umysłowych skłoni człowieka, do tego coby wypalić sobie w skroń z dajmy na to takiej współczesnej (legalnej), idealnie odwzorowanej repliki pistoletu/rewolweru czarnoprochowego z XIX wieku (hmm ... może z takiego Colta Navy 1851 ? ;) Prześliczna broń - http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewolwer_Colt_Navy_model_1851 :D) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zycie ale nie wszyscy o nim rozpowiadają do każdego

Wiec po co wypytujesz ludzi o intymne szczegoly z zycia? Np. w jakiej pozycji lubia uprawiac seks, albo czy sa po pierwszym razie?

Albo prosisz o wstawianie zdjec, ogladasz je a samo nie wstawilas nigdy swojego. To jest w porzadku???

że co proszę? :shock: a niby kogo o takie cos wypytałam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×