Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, Zależy co, bo z tego co wiem to po halo może pospinać, nie wiem nie miałem okazji dłużej testować. Za to heminevrin groźny jak cholera, ponoć można zasnąć po wsze czasy. Od razu prostuję że alkoholikiem nie jestem, po prostu coś tam się znam na lekach :mrgreen:

 

-- 28 lut 2014, 00:28 --

 

Miro, jak kto lubi:) tym się "pacyfikuje" pacjentów "wybitnie uzdolnionych" na oddziale;)

 

Ja mam mocny łeb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, o to dobry sposób jak choruje sięna jakies mocno przwlekłe choroby, jesz ostatnią paczke piegusek, zarzywasz table i odlatujesz. czytałem, że jedna para lekarzy chorych na raka wylogowałą się z tego swiata za pomocą insuliny, szybko cicho bez bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dali mi na sen ale nie mialam zadnych lekow.

 

Natomiast raz mama dala mi jak mialam ataki paniki i nie spalam kilka dni mama mi dala gdyz moj tata to bral na sen wtedy od kilku dni zasnelam jak dziecko.Uwazam, ze w szpitalach przesadzaja dajac to na sen jak ktos nie ma lekow jest za silne.Jednak tez znalam babke, ktora potrafila wziasc trzy pigulki i nie spala najwidoczniej sie uzaleznila, hydroksyzyny nie mozna brac za czesto gdyz silnie uzaleznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×