Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja nie moge sie doczekac az pojde poadac na parking z Grzegorzem. Nudzi mi sie w chacie niezwykle, nie mam co robic. Posprzatac posprzatalem, zjezc zjadlem, siedze na forum.

 

-- 27 lut 2014, 23:22 --

 

platek rozy, nigdzie sie nie podziewalem, tylko nie pisałem na forum. chociaż czasami zaglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, No ja juz sobie wypracowalem taki system, ze wieczorem zawsze wychodze na pogadane do znajomych na parkingu. No i dobrze mi z tym, w pracy mam tez kolezanke z która codziennie rozmawiam. Zawsze przchodze do niej o 17:30 i rozmawiam do 18. Ale widze, ze to jest dobry zwyczaj i fajnie sie z nia gada, dlatego bede do niej przychodzil troche wczesniej. Zwlaszcza, ze jak sie z nia gada to czas leci nie wiadomo kiedy.

Miro, A jak u Ciebie wyglada sytuacja ze spaniem? Na mnie cały czas skutecznie dziala stilnox, usypia mnie na szczęscie, za każdym razem. A Ty bierzesz coś na sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Mam swoj lek ktory mnie usypia - stilnox. Mianseryna raz spowoowala ze poczulem sie sennie, ale nie uspiła mnie. Zeby zasnac musze zażyć stilnox poltorej tabletki. Na szczescie mam dwa nowe opakowania.

 

-- 28 lut 2014, 00:02 --

 

Miro, 60 mg, to jeszcze nie jest konska dawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam takiego starszego gościa, który dostał w szpitalu coś na spanie. Zejszczał łóżko bo nie był w stanie wstać do kibla, choć strasznie mu się chciało. W końcu jawa ze snem zaczęły mu się zacierać i nie wiedział czy chce mu się lać czy się mu to śni :mrgreen: Niestety nazwa nie znana :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×