Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Poszłam do apteki i mówię, że chcę Persen. Pani się krząta, po chwili daje mi Pink Test, test ciążowy. "Eeee yyyy aaaayeyye.... PERSEN. Chciałam." Pani zachowała zimną krew, ale ja do teraz siusiam ze śmiechu, jak to sobie przypomnę. W sumie to był dobry dzień. ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Albo zły dobór kwasów , albo za wysokie stężenie , albo nieodpowiedni kwas na porę roku .. jedynie co powinieneś zauważyć to łuszczenie sie naskórka ;)

 

Kestrel, kwasy kosmetyczne tak nie działają , mają małe stężenie , nakłada sie i za chwile zmywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ksiązki!! Chciałabym już je wszystkie pochłonąć :D +No i kupiłam leki! O sukcesie wielki- Choć dziś nie było nastrojowego zjazdu bez nich tylko okrutne zmęczenie.

A no radość sprawiła mi ''luksusowa kawa '' :D Jako że nigdy nie ma mleka i cukru a ta była ze śmietanką nawet :D A wcześniejsza była jakas taka bez niczego.. No ale obudziła mnie i sprawiła dużo radości.

Jazda i słońca blask :D Aż zachciało mi się bardzo żyć :P

Mały piesek, który podobno miał parę miesięcy. :105: Kochana malutka pociecha.

Potem jak wracałam to piesek sąsiadów . Mały czubek na mnie poszczekał i tak śmiesznie wyglądał jakby chciał się ze mną bawić :pirate: Pobawiłabym się z Tobą piesku a nawet zabrała Cię do domu ! :D

A poza tym to jeszcze rozmowa :D Dziś trochę więcej rozmawiałam :)

I dostałam pączka od taty! :yeah: +Dobry obiad :pirate: +Lekkie ogarnięcie pokoju= więcej radości :D+Lekcja :D I śmieszna uwaga- Lubię Cię! +Przeczytanie pamietnika, takiego starego,gdzie się ludzie wpisywali.. No i wpis- Wpisujemy się w środku bo Cię kochamy nasz mały kotku :105: +Do tego znalazłam zdjęcia z dzieciństwa i taka szczęśliwa tam byłam :D

Cola! Więcej rozmowy= śmiechu niekontrolowanego :D No i to że nie wracałam sama i miałam z kim się pośmiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×