Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio obcy dla mnie facet kazał mi wcinać pączki, chociaż odmówiłam mu 3 x

izaa, może myślał że jesteś niedożywiona, w końcu bardzo szczupła jesteś :lol:

 

-- 26 lut 2014, 22:09 --

 

Ja już się zastanawiam co będę robił w weekend, odkąd pracuję nie wyobrażam sobie przesiedzieć weekend w domu, po prostu muszę jakoś odreagować, zrobić coś fajnego tylko nie wiem co... Nie kroi się przypadkiem jaki zlot trójmiejski? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam fajną sytuację w pociągu :). Siedziałam sama w przedziale i dołączyło do mnie dwóch panów. Po 40. Mieli zniszczone twarze-widac używali życia. Toteż nie wątpiłam w żadne ich słowo, kiedy mówili że siedzieli w pierdlach :D i własnie niedawno wyszli. i też mi na siłę kupowali kawę, potem chcieli kupić jedzenie ale jakoś udało mi sie ich przekonać że głodna nie jestem. Natomiast postawili mi kubek kawy i było- pij. Jakiego miałam stracha że coś tam dosypali! Ale żyje i jestem cała. Ba! Nawet odprowadzili mnie do samego domu, bałam sie im odmówić, bo zaczęli sie robić agresywni po alkoholu, który w tym pociągu spożyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajdę pracy to też bym poszła na jakiś zlot :D

Wkurwi_ona w domu siedzieć nie będę :D

Myślałam o wycieczce :P

 

Z tymi pączkami lepiej nie przesadzać O.o Ja obiecałam sobie,że nie zjem jutro nic poza nimi. Tzn poza jednym :P

Potem pójdzie w sadło :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miała cele seksualno-amorowe w tym

przez żołądek do serca :lol:

Steviear, dokładnie tak samo czuje, wkurwionyy w domy nie będę siedział. To już trzy osoby zgłaszają chęć wyjścia z domu w ten weekend, można to połączyć ;)

 

-- 26 lut 2014, 22:47 --

 

gdzie?

do lasu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaa, demonem? Brzmi ciekawie :twisted::twisted:

 

Kiedyś miałam spis ciekawych miejsc.. np wędrówka w poszukiwaniu Diabelskiego kamienia. Albo na górę Donas ,ale z tego,co wiem to chyba zamknięta w zimę :D

Wszystko na pieszo! Żadnych środków komunikacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, Ale z ciebie cwaniaczek :D tylko o golasach myślisz :D my nie morsy, zimą sie nie kąpiemy :D tym bardziej wieczorną porą :o. Właśnie wróciłam z podwórka! Mieliśmy spacer zrobic ale za zimno! Za to zjedliśmy pączki

 

Cwaniaczek :D i golasy :mrgreen: , rozumiem że jesteś morsem letnim :D , przecież w dzień byśmy mandata przytulili. Nie ma sprawy jak jesteś bogata to można i w dzień :D . Zaraz dostane bana......... ja ma jakieś dziwaczne skojarzenia "ciepłe lody, ciepłe paczki coś do b..... coś do r..... :D .

Pączka nie ruszę i tak jem jak mała rodzina :D .

Tucz się tucz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja już się zastanawiam co będę robił w weekend, odkąd pracuję nie wyobrażam sobie przesiedzieć weekend w domu, po prostu muszę jakoś odreagować, zrobić coś fajnego tylko nie wiem co... Nie kroi się przypadkiem jaki zlot trójmiejski? :mrgreen:

i to jest super :smile: tez tak mam (chociaż w mniejszym stopniu)

 

-- 27 lut 2014, 08:38 --

 

izaa, demonem? Brzmi ciekawie :twisted::twisted:

 

Kiedyś miałam spis ciekawych miejsc.. np wędrówka w poszukiwaniu Diabelskiego kamienia.

Wiem gdzie ten kamień jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 26 lut 2014, 22:09 --

 

Ja już się zastanawiam co będę robił w weekend, odkąd pracuję nie wyobrażam sobie przesiedzieć weekend w domu, po prostu muszę jakoś odreagować, zrobić coś fajnego tylko nie wiem co... Nie kroi się przypadkiem jaki zlot trójmiejski? :mrgreen:

 

Coś w tym jest. Niby mam sporo książek do czytania i zaległych filmów do obejrzenia, a tak sobie chodzę i myślę, że wcale nie chce mi się siedzieć w weekend w domu. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Może wycieczka do Oliwskiego Zoo :) ? Tam to sobie można pochodzić.

Jak to zoo, to może nawet i ja bym przyszła. ;)

 

 

Ale jakaś wycieczka też byłaby fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×