Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Kros też kiedyś jak piłam i dostałam padaczke też dostałam leki, myślałam a pikuś leki na padake są to można dalej pić niestety leki te po wypiciu alkoholu mają skutek odwrotny w ciągu dwóch miesięcy miałam pięć padaczek. Dopiero po całkowitej abstynęcji i braniu leków przez 7lat mogłam leki odstawić. Ale każda padaczka zagraża życiu więc miałam wiele szczęścia. Teraz najbardziej denerwujące jest to że człowiek próbuje swoje doświadczenia przekazać dalej, aby komuś pomóż a nikt nie chce słuchać i potem się dowiaduje o czyjejś śmierci . Bezsilność jest okropna chcesz komuś pomóż ale się nie da niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KROS a co robisz w tym kierunku aby polepszyc sobie zycie?szukasz kobiety?komu zrobisz na zlosc odbierajac sobie zycie?nie jestes ciekawy co jest jeszcze przed toba?inni maja gorsze zycie i zyja daja rade (przykladow moge podac milion) a ty co tak sie szybko zalamujesz?jakie leki chcesz skoro piszesz ze nie chca ci przepisywac?narzekasz az tak ci zycie nie mile?moze jest gdzies na swiecie osoba ktora czeka wlasnie na ciebie i tez marudzi ,najchetniej by sobie odebrala zycie ale wciaz ma nadzieje ze kogos spotka .Jesli odbierze sobie zycie to ciebie nie pozna .W czym lezy problem?co cie blokuje,gryzie?niechcesz isc na psychoterapie?a co z rodzicami?

 

-- 25 lut 2014, 21:02 --

 

idziesz na łatwizne ..łykasz prochy ,chelejesz i czekasz na cud?siedzac w domu i nic nie robic?szczesciu trzeba pomoc wystarczy chciec a skoro jest w tobie nadzieje to rusz tyłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalic nie wywalą ale przeżyc wlasne dziecko to jest tragedia dla rodzicow poza tym chcesz umrzec na czyisc oczach?nigdy neiwiesz kiedy zejdziesz.Sam przyznales ze siedzisz w domu to zrob cos z tym.Idz na leczenie.Zmien lekarza moze przepisze ci w koncu wlasciwe leki.Masz dosc zycia ok a jak bys chcial aby ono wygladalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, dzięki za radę. Tobie Haniu też. Ja byłam już na odwyku potem był w miarę spokój. Na AA nie chodziłam,chodziłam do terapeutyczne ale to nic nie dało. Może faktycznie olewalam zalecenia? Pewno tak. Jutro ten esperal. Boję się ale muszę bo inaczej też się wykoncze jak Twój kolega.prochy,alko,znam to dobrze. Nie chcę dłużej tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, dzięki kochana kros, każdy jest inny ale chlejac robimy się podobni do siebie. Ja najbardziej się boję że mi dzieci zabiorą. Do tego mam już 3 kuratorów- rodzinnego,karnego i od alkoholu. A na izbie byłam ostatnio w sobotę. Teraz chodzić mi ciężko bo tak mi to w nogi weszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy z nas jest inny na swoj sposob :) zeby miec rodzine trzeba zaczac od kobiety :) zanjomi niemaja jakiejs fajnej kolezanki?a jak nie to puby,sympatia.pl (ja tam poznalam mase fajnych osob w tym męża ale debili tez nie brakuje grunt to sie nie poddawac ) a z praca to roznie sama szukam i wiem ze jest ciezko.Trzeba wysylac cv i czekac :) albo podniesc swoje kwalifikacje np idac na jakies kursy,szkoly

 

-- 25 lut 2014, 21:29 --

 

a co z psychoterapia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah tez sie nie raz nadzialam i tak mowilam :) ale bylam uparta i zostalo mi to wynagrodzone.Skoro niemialbys problemu to o co tym razem chodzi?niechcesz isc do nowej pracy?a od takich kolesi trzymaj sie zdala.Nie masz zainteresowan?nie myslalaes o kursach tanca?silowni joga tam tez mozna fajnych ludzi poznac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes na wszystko na NIE i nic ci NIE POMAGA tak twierdzisz. Moze warto zmienic nastawienie?i sprobowac czegos nowego na co absolutnie jestes na NIE.To jak ci ma sie pomoc jak jestes na wszystko na NIE.Do psychologa tez NIE.Wyglad niema znaczenia jesli chodzi o np.taniec czy joge

 

-- 25 lut 2014, 21:50 --

 

a tak na marginesie czego tu szukasz na forum?zrozumienia czy zeby ktos ci pomogl?czy wygadac sie? a moze niewiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem odwyk ale w tym temacie sie wypowiadał niebęde bo niejestem psychoterapeuta ... jedno co moge powiedzieć to by nie pić to trzeba chcieć strasznie i mieć motywacje ,pomoc innej osoby dziewczyny, mamy ... i co moge jeszcze dodać ,nie da sie picia odstawić o tak widzi mi sie /skutki uboczne są porażające i bez pomocy farnakologi sam nie dasz rady jeśli tak pijesz ,no ale to moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kros
ja po części powiem że cie rozumiem z twoimi wypowiedziami i nawrotami .

alkocholizm jest ogromnie trudnym tematem do ogarnięcia "musiałbym z 3 strony o swoim doświadczeniu pisać by to wywalić na forum ,a czego mi na pewno psychoterapeuta zakaże bo nie powinno sie "niepijącemu alkocholikowi" wyciągać z przeszłości starych wspomnień ...

co ci moge pogratulować to tego że chyba bo niedoczytałem nie mieszasz benzo z alkocholem -skódki są niesamowite a kac trwa ok tygodnia ,przeklinam wtedy lekarza że mi przepisywał leki

o i napewno motywacją nie jest portal randkowy chyba że po pijaku chcesz sobie obory narobić

a zapraszam na pw jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×