Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moja sesja trwała 8,5h

A myślałem że tylko ja jestem tak wytrzymały :mrgreen:

 

Jak to kolejną dziarę? Przecież tylko jedną chciałeś :mrgreen::mrgreen::mrgreen: (nie żebym nie pisał że tak będzie :mrgreen: )

Teraz to już za późno :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, dzięki :) Nie skromnie dodam, że z tym drugim mam zamiar się pokazać na jakimś konwencie, oczywiście wszystko zależy od kategori itp. 7go marca idę go doszlifować po wygojeniu i się zobaczy co dalej.

Kestrel, to TV od rodziców sprzedaj np :mrgreen: Ja chwilowo spokój jeśli chodzi o nowe tattoo, stabilizacja finansowa i te sprawy, ale jak tylko wszystko się ureguluje będzie pełen atak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, O! tv to dobra idea

 

Na pocieszenie powiem,że równocześnie gdy mnie dziarał Alex,obok był pancho,i to moja ręka wyglądała jakby po niej przejechała tarka kuchenna, i ja musiałem podczas przerw popjeradalać w streczu,typowi od pancho nic nie było :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie wczoraj na basenie, po jakimś czasie wchodzi sobie starszy pan, tak na oko w granicach 50tki, ze swoim wnukiem (lub synem ale przypuszczam że to pierwsze). Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ów pan miał tak z 50% ciała wydziaranego :mrgreen: I nie były to tatuaże sprzed 30 lat tylko robione max 5 lat temu. Całe ręce i plecy :105: Częściowo nogi i brzuch. Ależ to był świetny widok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×