Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie mnie ignorują lub olewają. Czuję, że jestem gorszym człowiekiem. Nic nie znaczę na tym świecie. Muszę na jutro coś zrobić, ale tak nie chcę, że tego nie zrobię. Nawet nie to, że mi się nie chce, ale nie mam siły. Nie dam rady.

Czemu życie jest takie ch.. straszne? Ja chcę mieć chociaż jedną osobę na świecie. Czy to tak dużo? Jestem samotna, nie mam nikogo. Takie życie nie ma sensu. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaprałam sobie życie. Może Ja, może też przy pomocy innych tzw. wrogów emocjonalnych. Być może nie umiałam się bronić. Byłam za słaba? Pewnie tak. I co teraz? Co teraz? Żyję. Chodzę. Śpię. Budzę się. I tak wkółko.......................ale w głowie tyle niepotrzebnych myśli, obaw i tego co już nigdy nie wróci. Płaczę w środku bo na zewnątrz się nie da. Łzy się skończyły.A moje życie? No właśnie....Co teraz?

 

296312_303753199650875_147566135269583_1290428_1452989761_n_large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy spaprane życie?Ja też mam trochę,a raczej trochę bardzo,a raczej bardzo bardzo spaprane.Ale ja naprawde zawaliłem a widze że wiele osób na tym forum mówi że coś zawaliło,zniszczyło a tak naprawde to popełnili drobnego kalibru błedy...masz jakiś dowód na to że masz spaprane życie?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwardnienie rozsiane

wcześniej pisalaś ,że PODEJRZENIE tej choroby . Naciągasz , co?

 

Jestem więcej niż pewna, że to stwardnienie. Moja fizyczność odmawia mi posłuszeństwa na każdym kroku. Czekam na ostatni wynik ale już wiem, że to stwardnienie. Można powiedzieć, jestem kaleką. Szkoda, że nie widzisz jak chodzę jak stukam w klawiaturę. Widok, pożal się Boże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez tą jebaną pogodę zamulam się totalnie i mam jeszcze większe problemy ze wstawaniem, kuźwa ludzie po to są pory roku, żeby zimą był chłód, wiosną ciepełko a latem skwar a nie kuhwa groch z kapustą jak teraz.Też nie przepadam za przeciągającymi się mrozami, ale temp. w granicach -3-+5 jest jeszcze znośna nie?...I z czego idioto się cieszysz jeden z drugim?, że możesz sobie pobiegać w lutym w krótkim rękawku a jutro zapalanie płuc??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wokół mnie są sami szlachcice, burzua, śmietanka. Wszyscy mają wokół pieniądze, żyją beztrosko, choć na to nie zasłuzyli. jeszcze po chamsku, choć nie rozmawiają ze mną normalnie, to przychodzą z problemami typu "lecę samolotem wieczorem i nie bede oglądać widoków" albo "mam tyle planów na wakacje, że ojej", "mam dwie egzotyczne wycieczki pod rząd" czy inne brednie ._____.

Nie powinni miec takiego życia. Nie zasługują na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

1. Kolejne odrzucenia. Nikt nie chce nawet podtrzymywać ze mną znajomości, gdy tylko to zaproponuję. Zresztą dlaczego ja się tym nadal przejmuję. Odrzucenie nie powinno mnie już wcale dziwić, bo za każdym razem tak jest... :(:cry:

 

2. Do tej pory uważałam swoje rzęsy i oczy za jedyne w miarę ładne części ciała, ale od kilku dni już tak nie jest... Są ohydne. placze.gif Oczy nie dorównują urodą oczom innych dziewczyn, a rzęsy długością, gęstością i nie są tak ciemne... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×