Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, oj tam ;) fajna z Ciebie laska i w koncu kogos znajdziesz, albo on znajdzie Ciebie :)

Ale nic na sile :smile: Uwierz starszej kolezance ;) Bo byc z kims po to tylko zeby byc, zeby kogos miec nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, wierz wierz :D i obys nie popelniala nigdy tych bledow ktore ja robilam ;)

 

-- 24 lut 2014, 23:45 --

 

Kestrel, gdyby nie to ze sie do Ciebie nie odzywam napisalabym zebys poszedl do kata :mrgreen:

 

edit: kąta :P

 

btw. sie do Ciebie nie odzywam wiec tego nie napisze ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ale ja tez tak calkiem rowno pod sufitem nie mam... ale po swoich doswiadczeniach, jesli chodzi o plec przeciwną cosik tam wiem ;) Ale to nie rozmowa na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja tez tak calkiem rowno pod sufitem nie mam.

Ja też... murarze, którzy stawiali blok w którym mieszkam, chyba byli nieżle naje.bani :lol:

ja dzisiaj widziałem koniec świata, przechodziła obok mnie dziewczynka zalana płaczem..

świat się na tym opiera, a nie kończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Ja tam mam nasrane i naplute :D

 

Aranjani, spokojnie, już w następnym wcieleniu odrodzę się jako ten Twój rycerz w lśniącej mediolance na białym koniu, a za to Davin tym razem będzie robił za tego plugawego najemnika w rozpadającej się kolczudze :D Ponoć nawet najgorsza karma kiedyś w końcu musi się wypalić ... :P

 

buka, a tak niezobowiązująco liżemy się po tych piczkach i penisach :D Chcesz się przyłączyć ? :P

 

Kestrel, Stary, weź poleć mi - jako ten nadworny zbrojmistrz - jakiś niedrogi, w miarę solidny półautomatyczny składany nożyk - wiesz, takie, coby go w razie potrzeby szybko rozłożyć i tą kosę pod żebro temu dresikowi( albo i bandzie drsików) zapodać :D Debiutując ostatnimi czasy jako to "dziecko ulicy" wolę być przygotowany na rozmaite okoliczności ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×