Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

AddictGirl21, na "zdrową, wesołą" to trochę za późno... W sensie, chciałabym znowu, ale nie jestem :(

 

Ale dzięki za ostrzeżenie ;)

Sama też wiem, że muszę uważać... Jeszcze mi tylko uzależnienia od leków do szczęścia brakuje :mrgreen:

 

Ale jakby co to daję znać, że nieśmiało łapka w górę, bo trochę rozumiem, o co Ci chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., Nigdy nie jest za późno. Czasami życie potrafi zaskoczyć Nas z nienacka w bardzo pozytywny sposób. Więc proszę o uśmiech na Twojej pięknej twarzy :smile:

 

hania33, Haniu okey, jeżeli nie trupem to osobniczką pląsającą na krawędzi bardzo wysokiego wieżowca.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

jak biore teraz paxtin i do tego po pół afobamu czasem cały ale staram sie nie codziennie na noce terazstilnox 2 tab i tak nie pomagaja.....to moze sie nie uzaleznie...kiedys probowałem roznych uzywek i jakos sie w to nie wpieprzyłem..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

jak biore teraz paxtin i do tego po pół afobamu czasem cały ale staram sie nie codziennie na noce terazstilnox 2 tab i tak nie pomagaja.....to moze sie nie uzaleznie...kiedys probowałem roznych uzywek i jakos sie w to nie wpieprzyłem..... :D

 

Paxtin jak najbardziej ale z Afobamem uważaj, to benzodiazepina - szybko uzależnia więc bierz ją doraźnie w tzw. sytuacji bez wyjścia. Stilnox na sen, okey ale też UWAGA; Stilnox uzależnia więc błagam ostrożnie z tym specyfikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, Paxtin to najzwyczajniej w świecie Paroksetyna - lek na fobię społeczną. Owszem na początku mogą pojawiać się lęki ale jeżeli chcesz je niwelować benzodiazepinami, proponowałabym temazepam czyli Signopam, jest o wiele bezpieczniejszy od Afobamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo Wszystko pamiętajcie Moi Drodzy, że lekarze przepisują pewnego rodzaju medykamenty tak ażeby uzależnić pacjenta od siebie. Wtedy zarabia potężna machina zwana Farmacją i sam lekarz. Brzydka prawda ale to jasne jak Słońce, którego tak wielu osobom w życiu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie działa! cały czas głupie lęki

 

comatom, taa, warto tylko na co? jak brałam już wszystkie grupy antydepresantów i inne jeszcze leki? przedtem brałam wenlę, do pewnego momentu działała na lęki, ale potem się nasiliło i teraz od wielu tygodni lęki i jeszcze raz lęki! teraz testuję sertralinę, ale coś nie wierzę, żeby nagle miały mi odejść te lęki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CórkaNocy, Próbowałaś Nexpram? Ja biorę go na lęki i całkiem dobrze się sprawdza. Działanie odczuwalne jest po ok. 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej dawki. Doraźnie zawsze możesz skłonić się ku Relanium, jeżeli aktualne lęki mocno uprzykszają Ci życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

relanium próbowałam, tego drugiego nie

 

mi ogólnie benzo jakoś na lęki nie pomagają, kiedyś tylko ssri mi pomagały, teraz to nic! podłe cholerstwo prześladuje mnie codziennie

 

nie ciągnie mnie do benzo, nie mam po nich fazy, raczej miałam tak, że brałam nawet kilka antydepresantów naraz, na to, żeby poczuć ich działanie stymulujące - ale to było, gdy nie miałam lęków

 

a nexpram to esci, nie próbowałam, teraz testuję sertralinę, też z tej samej grupy, ale lęki dalej są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×