Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, Tak. Chcę z tego wyjść bo teraz na przykład jestem w stanie nieważkości polekowej a przecież tak funkcjonować się nie da! Patrzę przez pół otwarte oczy, palce ledwo śmigają po klawiaturze. Zrobiłam sobie mocną kawę, żeby zejść na Ziemię...może pomoże. Chociaż wątpię bo wpakowałam w siebie kolosalne dawki - głupie dziewczę ze mnie........pfff..........ale nałóg to nałóg.....jak taki diabeł, który kusi Cię ...."weź, weź.....a może weź więcej" i o masz żywe zombie jak ja teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , jak to jest z nalogami..z bliska kolezanka siedzialam dzien i noc by przestala brac, prowadzalam ja do lazienki, gdyz nie czula podloza, nie brala duzo wcale , lecz przeszlo 20 lat , to byl Nitrazepam..5 mg , 3 dziennie.

 

-- 24 lut 2014, 21:07 --

 

AddictGirl21, jaki masz syf ? co sie dzieje? moze napisz..kazdy ma jakis swoj syf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Wiesz Hania....nie mogę znieść samej siebie. Moja osoba mnie drażni. Drażnią mnie moje myśli. To, że jestem psychicznie niedorobiona. Wiesz, taki nieudany model. Wkurvia mnie to maksymalnie. Wszyscy tylko wymagają żeby była szczęśliwa ale z czego tu się cieszyć. 30lat na karku, podejrzenie stwardnienia rozsianego, samotność, pustka. Brak pracy - bo w takim stanie się nie nadaję. Brak kasy. Brak życia. Kurva to boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, Niech sobie wymagaja , przyjdzie czas , gdy sama postanowisz to zmienic..kazdy we wlasnym syfie sie tarza i tyle. Fakt brak pracy boli , wiem po sobie, brak kasy na chleb dla syna, pamiętam te czasy.. :roll: Ale szukałam pomocy wszędzie , chociaż tez latwo nie bylo , bo co roku mi ktos umieral bliski... :-| Udalo sie z tego wyjsc to znow choroba mnie dopadla mocniej.. :bezradny:

 

-- 24 lut 2014, 21:21 --

 

Ale nie uciekne od zycia zwiekszajac dawki lekow , to zycie ucieknie ode mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×