Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jacy ludzie nas pociagaja?


Ellwe

Rekomendowane odpowiedzi

Może być artystą. Tylko nie romantykiem!!! Na szczęscie nie ma na sobie starego swetra i vansów :D

Z nostalgią też nie może przesadzać, bo by nie mógł się skupić na utworze, uciekając w te obłoki

Tak naturalnie wygląda. Normalny człowiek. Ale nieprzeciętny tylko normalny- wiarygodny i przede wszystkim indywiduum xD

Tylko co tam robi z nim fotograf? Liczę,że nastawił samowyzwalacz :lol:

Choć wadą może być,że nie mielibyśmy co jeść :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jest to, że wszyscy poszukują partnerów.. "inteligentnych z poczuciem humoru"... czyli, że większość ludzi chyba również uważa siebie za inteligentnych z humorem?...naprawdę ciekawe zjawisko :lol:

No a nie? Powiedziałby ci ktoś kiedyś, "nie no sorry, w sumie to jestem średnio bystry/a i nie łapię dowcipów"?

 

Jedną ze strategii stosowanych przez "wróżki" i "jasnowidzów" jest zaczęcie od ogólnikowego komplementu, któremu ciężko zaprzeczyć.

 

Wszyscy są inteligentni i z poczuciem humoru, wszyscy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, to zupełna paranoja i fanaberie - uważać za atrakcyjnych ludzi z poczuciem humoru i inteligentnych. Nie od dziś przecież wiadomo, że każdego normalnego człowieka będzie pociągała osoba mało bystra i nie umiejąca żartować. Ja pjentrolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, to zupełna paranoja i fanaberie - uważać za atrakcyjnych ludzi z poczuciem humoru i inteligentnych. Nie od dziś przecież wiadomo, że każdego normalnego człowieka będzie pociągała osoba mało bystra i nie umiejąca żartować. Ja pjentrolę.

 

śmieszy mnie jak spróchniały nudziarz tak sobie głośno marzy o inteligentej i zabawnej, to tak jakby chciał sobie dodać +10 do IQ i +15 do humoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31, nawet jesli tak to moze tego wlasnie potrzebuje:)) moze jest sprochnialym nudziarzem bo wlasnie nie spotkal takiej zabawnej i intelignentnej osoby 8)

 

Jesli chodzi o komentarze wszystkich poprzednikow to raczej nie uraczysz tutaj nudziarza. Marudy moze owszem;) Raczej wiekszosc jest lekko swirnieta oczywiscie mowie to na swoim przykladzie a to moim zdaniem pewien plus :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31,

śmieszy mnie jak spróchniały nudziarz tak sobie głośno marzy o inteligentej i zabawnej

 

a jak jestem brzydki, to coś ze mną nie tak, że pociągają mnie piękne kobiety?

natura to tak urządziła sobie, że piękne kobiety podobają się tylko pięknym mężczyznom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, ja tam staram się dostawać to, co chcę, inaczej łapię doła, jak dzisiaj na ten przykład :roll:

tak, racja, za bardzo się uniosłam - jeśli sobie ktoś podziwia z daleka i w sobie to ok, miałam na mysli narzucanie się delikwenta... i znam taki konkretny przykład ze swojego otoczenia - facet nieatrakcyjny pod każdym względem, mający o sobie wysokie mniemanie i startujący do lasek, którym pięt nie dorasta, narzucający się przy każdej możliwej okazji i głośno komentujący olewanie jego osoby, grrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31, a propos tego co napisalas wczesniej to nie sadzisz, ze w takim zwiazku glupiego faceta i inteligentniejszej kobiety to ona go zdominuje? Ja tak np. uwazam :D dlatego tez moim zdaniem faceci ktorzy tylko udaja cwaniaczkow i pseudointeligentow boja sie kobiet z charakterem i osobowoscia:)

 

-- 24 lut 2014, 21:09 --

 

Uu to faktycznie kiepsko, ja na to mowie ,,wyzej sra niz d... ma;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31, rozumiem, duże ryzyko zdominowania w niefajny sposób, niosą ze sobą tez typowe preferencje kobiet.

 

a propos, to ja sobie właśnie gram w grę dual n back która zwiększa inteligencję płynną 8)

 

no a tak do tematu, to pociągają mnie kobiety z krwi i kości, a nie jakieś rozmokłe buły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31, a propos tego co napisalas wczesniej to nie sadzisz, ze w takim zwiazku glupiego faceta i inteligentniejszej kobiety to ona go zdominuje? Ja tak np. uwazam :D dlatego tez moim zdaniem faceci ktorzy tylko udaja cwaniaczkow i pseudointeligentow boja sie kobiet z charakterem i osobowoscia:)

 

zależy od poziomu agresji delikwenta, wg mnie może to prowadzić do niezłej patologii...co z tego że kobieta inteligentna jeśli uległa? to tak na przykładzie mojej babci, która odżyła dosłownie po pochowaniu dziadka, tępego sukinsyna...

 

mnie natomiast podobają się faceci gejowaci i kobiety szczupłe wysokie z małym biustem... takie mam porąbane upodobania :twisted:

 

-- 24 lut 2014, 21:16 --

 

jakieś rozmokłe buły.

 

takich bab też nie znoszę! :lol: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alicja na pewno tak jest. Chociaz nad tym boleje. Marzy mi sie stworzenie w przyszlosci jakiejs fundacji na rzecz kobiet ktorym trudno sie wyrwac z patologicznego zwiazku i chociaz ciezko jest mi zrozumiec taka zaleznosc od partnera/ partnerki to troche empatii posiadam.

 

A co do gustu to ja np. uwielbiam facetow z mocno owlosiona klata i wszyscy sie z tegi nabijaja;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×