Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Bede brał narazie jednak 5 mg. A porozmawiam z lekarzem w sprawie redukcji anafranilu przy zwiększaniu miansy.

 

-- 03 lut 2014, 19:04 --

 

No i co powiecie o tej amilitryptylinie. Daje takie ukojenie, czy jest lękotwórczy?. Na fobie społeczną się sprawdza? Ciekaw jestem tego leku, czy ośrodek nagrody stymuluje troszkę, że można usiąśc i sobie odpocząc od choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pół roku biorę sertralinę w dawce 150, jednak na depresję i ZOK radzi sobie średnio. Został mi dziś dołączony do leczenia Anafranil. Ciekaw jestem, po jakim czasie u Was pojawiło się działanie Anafranilu? To pytanie główne do tych, na których lek działa.

 

-- 10 lut 2014, 16:18 --

 

Witam. Od pół roku biorę sertralinę w dawce 150, jednak na depresję i ZOK radzi sobie średnio. Został mi dziś dołączony do leczenia Anafranil. Ciekaw jestem, po jakim czasie u Was pojawiło się działanie Anafranilu? To pytanie główne do tych, na których lek działa.

 

-- 12 lut 2014, 11:12 --

 

Czy to możliwe, żeby Anafranil nasilił trądzik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam przepisane 75 mg anafranilu.biorę od końca listopada,pierwszy miesiac tylko na połówce.wrazenie jest takie,że mniej się boję,nie boję się stukania,pukania,dzwięków.poprawiło się samopoczucie,które było od zawsze takie ,że tylko leżałabym w łóżku.jednak zauwazylam pewną sprawę-75 mg nie wywołuje już zadnych objawów ubocznych typu pocenie się oraz nie czuję już euforii jak na początku.Jak zmieniać dawkowanie leku?

 

-- 18 lut 2014, 18:05 --

 

co do trądziku-u mnie wywoływał czerwone plamy na plecach,teraz już ich na szczęście nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tej medycznej marihuanie sativex. Szukam czegos co by mi te somaty z zaburzonej osobowosci wylagodzilo. W domu jak ci moge, ale jak wyjezdzam do ludzi nie ma mnie.moja osobowosc ulega dezintegracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulunia23 euforia to nie jest dobre działanie leku. Może chodziło Ci, że nie powoduje już takiej poprawy nastroju jak na początku? Co do zmiany dawkowania to rób jak zalecił lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem go rok temu w dawce półtora tabletki 75 SR na dobę. Potem lekarka go odstawiła nagle, bez zmniejszania dawek, było OK. Niestety po roku wróciłem do leku w dawce 3 tabletki 75 mg SR na dobę - zgłaszałem na kontroli lęki. Biorę go od prawie dwóch tygodni i lęk się utrzymuje, ataki paniki też się pojawiają. Mam nadzieję, że lek w końcu zacznie działać. A jak nie zacznie, to zawsze z jakiś inny. Lekarka się wahała, chciała na początku przepisać Coaxil 3 razy dziennie po dwie tabletki (tak rok temu brałem), ale postanowiła w końcu zwiększyć Anafranil. Zobaczymy jak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie cos po tym anafranilu ze nic sie nie chce. Nie ma lęku, ale zycie jest plaskie. No lepsze to od lęku. Ale wolałbym miec jakis cel, chęci do czegoś. Taka biernosc, pasywnosc. Takie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z checia sprobowal odstawic leki. Moglbym lepiej cwiczyc. Jezdzic rowerem, biegac, moze jakis sport, bo bardzo mi ten lek jedzie po wydolnosci, sile.

 

-- 24 lut 2014, 14:47 --

 

Trzeba szukac mocy i oparcia w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×