Skocz do zawartości
Nerwica.com

Syndrom studenta psychologii/psychiatrii.


mark123

Rekomendowane odpowiedzi

Więc! Radze pokonać barierę psychiczną jeśli chodzi o rodziców, bo może okaże się, że jeżeli wykonasz różne kroki samodzielnie to oni będa w siódmym niebie, a nie wrecz przeciwnie, jak mogłoby Ci się zdawać.

Moim rodzice wkurzyli by się na mnie, jakby się dowiedzieli, że mam zaburzenia psychiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja co jakiś czas coś sobie przypisuję, a to dlatego, że w objawach niemal każdego zaburzenia mogę znaleźć "coś z siebie". Tak więc miałam już przypuszczenia co do depresji (czy raczej dystymii), syndromu DDA, nerwicy (w potocznym rozumieniu; nie wiem, jak się nazywa to zaburzenie psychiczne, o ile istnieje), borderline, osobowości unikającej, fobii społecznej, syndromu Hikikomori :lol: , dysmorfofobii, zaburzeń seksualnych, upośledzenia umysłowego. :?

 

Prawdę mówiąc nie wiem, czy w ogóle cokolwiek mi dolega, nie dlatego, że nie byłam nigdy u specjalisty, ale dlatego, że może wszystko to sobie tylko wymyśliłam, żeby usprawiedliwić jakoś swoje nieudacznictwo życiowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem pewny, że jestem zaburzony (i nie jest to hipochondria). W największym stopniu skłaniam się ku zaburzeniom osobowości i zaburzeniom seksualnym.

 

-- 25 lut 2014, 20:03 --

 

Wkurza mnie, że nie mogę samodzielność dojść do przyczyny swoich problemów (w takim stopniu, żeby być jej pewnym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pewne jest, że zaburzeń, których u siebie nie podejrzewam, nie mam.

 

-- 31 sie 2014, 17:48:40 --

 

mark123, no Ty jestes mistrzem w przypisywaniu sobie efek :D

Nie jestem mistrzem, gadasz totalne głupoty; jeśli już, to jestem mistrzem w tchórzostwie wobec konsultacji ze specjalistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×