Skocz do zawartości
Nerwica.com

Usunięcie konta - nękanie przez użytkownika UNIKALNY


Gość KolorowaKredka

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, no rzeczywicie... Zgrzeszylam, mysla, mowa i uczynkiem... Klecze na grochu i samobiczuje sie...

 

O biedny Alu Bunndy pierwowzorze Ferdka zapomniałyście :D ?

 

Za bardzo nieosiagalny... Z zagramanicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, To co pokażesz sie? A może ty i miro to to samo? hę? :mrgreen: Jak nie sfrustrowany cassanova to jakiś bot rzucający datami i mądrujący się pustymi frazesami :lol::lol::lol::lol: HEELLLLL YEAAAAAAAAAAAAHHH :yeah::yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL, Ja dłużej, już widywałem takich jak Ty ;)

 

-- 22 lut 2014, 21:47 --

 

Miro, bo przypadłość masz przykrą :?

 

Nie obrażaj.

 

-- 22 lut 2014, 21:50 --

 

buka, Poczekaj jak Cię dojadą o obiecany słoik kiszonych ziemniaków, tak łatwo się nam nie wywiniesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, To Ty sie nie pruj do mnie i nie rób aluzji do pozostałych ludzi. Każdy sobie gada z kim chce, gdzie chce i jak chce. Ale pewnie to że sie tak sadzisz jest wynikiem sfrustowania, podryw na klate na forum nerwica.com nie wyszedł, to wylewasz zdegustowanie w takim wątku jak ten. Swoje chujowe i tandetne przemyślonka pozostaw dla siebie. Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalam cale 12 stron i dziwie sie ze nikt tego jeszcze nie bloknal przeciez ten temat to jakas farsa : DDD

Dokładnie to samo mam na myśli . :bezradny: To prowadzi donikąd teraz poza wzajemnym obrażaniem się.To ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×