Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Indifference1, dla mnie w takich sklepach za drogo... ;/ Wszędzie za drogo... ;/ Mogę liczyć najwyżej na zniszczonego śmiecia z lumpeksu albo chińskiego z bazaru.

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ja z croppa mam sweterek, który się trochę potargał, rozciągnął i ogólnie wygląda jakoś gorzej, koledze się rozwaliły buty (nie dostał nowych ani zwrotu kasy tylko kartę upominkową) i mam spodnie, które się rozciągnęły i mi z tyłka spadają. Ogólnie widać, że to takie byle co w tym sklepie. Z bershki mam 2 bluzki z czego jedna się kompletnie rozwaliła. Reszta sklepów raczej spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, głównie płaci sie za markę niż towar więc dlatego , jakoś jest kiepska , chociaż powiem , że w Zarze mają solidne rzeczy ale cena wygórowana

 

Aurora92, ja w większości sklepów z wyższej półki widzę rzeczy które są paskudne , ładniejsze ubrania można kupić na rynku jakimś za mniejszą kasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku grudnia odbieram przynajmniej jeden telefon dziennie z hasłem „mam dla Pana świetną ofertę”. Mówię, że nie jestem zainteresowany. Nie rozumieją. Napastują mnie tekstami „mam już dla Pana przygotowaną do wysyłki Xperię XYZ z hydromasażem i obciągarką, kurier tylko czeka na adres”. :twisted:

Odpowiadam, że nie mam dzisiaj urodzin, a gwiazdka niedawno była, więc niech wprost powie, że chce mi ją sprzedać, to w spokoju ducha będę mógł się rozłączyć. Nie pomaga.

Oni recytują formułkę, ja recytuję formułkę i rozłączamy się ze zmarnowaną minutą życia, którą moglibyśmy poświęcić na dłubanie w uchu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Orange w rzeczy samej..zle policzyłem, zdarza sie najlepszym :uklon:

 

-- 22 lut 2014, 19:26 --

 

Trzeba umieć szukać, kurde ja po ryneczkach i po lumpach znalazłam TYLE PEREŁEK, nie czaje co jest złego w łowieniu okazji i NIE wydawaniu kupy forsy na ciuchy z sieciówek/markowych sklepów. Chodzą później niunie i jest problem, bo mają na dupie to samo

przyznaje sie bez bicia, bywam w lumpeksach :D i nie wstydzę się tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie jestem, jak reszta. Że moimi słabymi punktami są ciało i psychika. Że zostałem obdarowany wrażliwością i małym ciałem w porównaniu do innych chłopaczków, którzy mnie gnębili kiedyś tam i teraz to się na mnie odbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości sklepów też widzę drogi syf i to rozmiary albo xxs albo xxxl ale lubię przeceny bo czasami coś można fajnego wyhaczyć, ostatnio kupiłam w śmieciówce właśnie fajną bluzę za 30 zł :)

Generalnie nie podoba mi się ocenianie kogoś po wyglądzie, ja tego nie robię bo jestem świadoma że każdy ubiera się w to na co go stać i dumnie noszę swoje ciuchy z bezcłowych i chińskich sklepów, to często dokładnie to samo co w firmówkach tyle że bez metek...

Bezdomni śmierdzą bo nie mają się gdzie umyć i w co przebrać...

Telemarketerzy wydzwaniają i nagabują bo to ich praca. Zarabiają jak mogą na życie, najczęściej za 5-6zł i NIE MOGĄ dać wam spokoju bo od tego właśnie są, od NAMAWIANIA a nie od informowania. Lepiej ich wysłuchać, powiedzieć 3 razy 'nie' i zakończyć rozmowę albo po prostu od razu się rozłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja dziś kupiłam tylko spodnie i bluzę z lumpa, a chciałam kurtkę (nową), ale nigdzie nic fajnego nie ma. Nie wiem, gdzie ludzie kupują te kurtki - mają takie fajne, a jak idę do sklepu to wieje sandałem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×