Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Nikomu nie podobają się niewymalowane dziewczyny... :why: Wszędzie liczą się tylko wymalowane, sztuczne papugi, które pozbawione nawet odrobiny tapety wyglądają jak sieroty... kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z eyelinerem to nie jest prosta sprawa :D Mnie nie podoba się ten efekt to raz a dwa to ,że i tak pewnie bym nie dała rady. Trzeba wprawy :P

Z kolei zawsze można używać przecież ciemniejszych cieni i efekt będzie oszałamiający i nieprzesadnie sztuczny :P No i łatwy do osiągnięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak umaluje sie eyelinerem to wyglądam jak chinka :D, Jeżeli chodzi o ten makijaż to cienkie kreski na powiece właścicielki dużych oczu są bardzo eleganckie. Ja jednak preferuje cienie w kolorze brązu, mozna wycieniowac w kącikach i sprawic żeby spojrzenie było wyraźniejsze. Jako ruda, moge też użyć zielonych. Steviear, Tobie pasowałyby brązy :D Brunetkom fiolet :D

Niebieskie cienie- ohyda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleganckie moze są ale jak zrobione profesjonalnie, bo jak ktoś nie potrafi to wygląda to parszywie :P

A większość oczków, które widzę w takim stanie woła o pomstę do nieba i pewnie lepiej wygladąłyby bez tego- makijażu :D

izaa, Brązy mówisz? Nie znam się zupełnie. Za rzadko się maluję :P

Co do niebieskich, to mogą wygladać śmiesznie xD Choć wydaje mi się że blondynkom o jasnej karnacji i szarych oczach .. No ale ciężko o urodę albinoski.

 

Aurora92, Ja nie kkorzystam z błyszczyka bo usta mi się świecą za bardzo wtedy. Za małe i wygladam słabo.

Ale czy to powód do zmartwien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się fatalnie. Jakbym zupełnie utraciła kontrolę nad własnym życiem. Nic mnie nie cieszy, nic mnie nie interesuje. Czuję się osamotniona i kompletnie niezrozumiała.

Nie ma z kim porozmawiać, spotkać. Wszyscy mają swoje, ważniejsze sprawy.

A ja zapadam się coraz bardziej z każdym dniem, z każdą godziną i kompletnie tracę zainteresowanie wyjściem z tej czarnej dziury :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×