Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sympatia, forum a może puby, kluby??


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

wietrzę podstęp...jestem takim amatorem hydraulikiem ze spiralą napędzaną siłami natury jedynie, zero elektroniki, sofistykacji czysta siermiężność, ból, krew pot i rów na wierzchu :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, chocmy tu

post1569690.html?hilit=zatoka%20erotoman%C3%B3w#p1569690

 

 

 

Jednak trafna teoria, pisza tylko te swietojebliwe :mrgreen::pirate:

Daleko mi do swietojebliwosci, ale mam cos takiego jak szacunek do swojego ciala i byle burak z klubu, mnie nigdy nie dotknal i nie dotknie.

Tak samo mily na pokaz dzentelmen. Mam podejscie jakie mam i opinie typu: kazda idzie do klubu sie ruchac, sa dla mnie krzywdzace.

dla mnie też jest to krzywdzące podejście i generalizowanie no ale zalezy jaki klub :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poznałam Męża na sympatia.pl :x

 

Da się? Da się. A ludziska to tylko na internety narzekają :D Ta sama szansa na spotkanie dziwnych ludzi, co w realu. A jak ktoś zdecydowanie nam nie odpowiada, to łatwiej kontakt zerwać z kimś nachalnym, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fora tematycznie jak najbardziej zas portale randkowe raczej nie bo uwaga tam buszuje moj ojciec i nikomu nie zycze na niego trafic :hide:

 

to odnosnie zapoznawania znajomkow bo hm nie wiem moze ja jakas inna jestem ale kandydatow na potencjalnych partnerow to szukalabym tylko i wylacznie wsrod juz znanych osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fora tematycznie jak najbardziej zas portale randkowe raczej nie bo uwaga tam buszuje moj ojciec i nikomu nie zycze na niego trafic :hide:

To mówisz że poznałaś własnego ojca przez portal randkowy?

 

Może nie poznała, ale napewno natkneła sie w necie na niego ;)

 

Tak sobie mysle, mysle i chyba załoze konto na portalu randkowym i ewentualnie załoze konto na jakims forum tematycznym stricte zwiazanym z moimi zainteresowaniami. A kwietniu/maju wybieram sie z przyjaciółką na kajaki, to moze tam uda sie kogos poznać. Czas zaczac od wspolnych pasji :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×