Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mi mówicie takie rzeczy, że od spotkań są soboty, to czuję się jak jakiś wybryk natury.

Kiya, chyba troszkę nad interpretujesz :lol: .

Ja pracuje pn-pt tak więc dla mnie tylko weekend wchodzi w grę, a poza tym sobota mi bardziej pasuje bo jest taki fajny klimat wolnego, sielanka...słowem w tygodniu u mnie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, dopiero co wróciłam i kiedy tu sprzątac i prać i gotować? :D :D

 

Wpadaj do mnie mam 30 jajek to jajecznice na szybko zrobię :P .

 

Muszę się uczyć mam wydrukowane materiały ale nie chce mi się ich czytać i w ogóle to mi do głowy nie wchodzi :( . Najgorsze jest to że mam jeszcze 2 tygodnie :mrgreen: jak nie zdam to się załamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, koleżanka sie mnie pyta- Iza ty zawsze miałaś wywalone tak w studia? Odpowiedziałam- Nie :D kiedys postawiłam studia wyżej niż wszystko inne, i co z tego że średnia była wysoka, jak i tak cofneli mi stypendium? :D Olewka to pewnego rodzaju bunt na tego typu sprawy. I takmi z tego semestru wyszło 4,8 a jechałam po najmniejszej linii oporu :D jedyny ból- przesiaduje tam całe dnie na uczelni i to dosłownie.

Dlatego nie panikuj, 2 tygodnie to dużo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, koleżanka sie mnie pyta- Iza ty zawsze miałaś wywalone tak w studia? Odpowiedziałam- Nie :D kiedys postawiłam studia wyżej niż wszystko inne, i co z tego że średnia była wysoka, jak i tak cofneli mi stypendium? :D Olewka to pewnego rodzaju bunt na tego typu sprawy. I takmi z tego semestru wyszło 4,8 a jechałam po najmniejszej linii oporu :D jedyny ból- przesiaduje tam całe dnie na uczelni i to dosłownie.

Dlatego nie panikuj, 2 tygodnie to dużo :D

 

Przy mnie to wpadasz na Prymuskę z czerwonym paskiem :D . To mnie cały czas ukierunkowuje na to że jednak po zawodówce powinienem za kończyć swoje nauczanie :P . Tak jak ostatnio :) jeden wykładowca mówił "teraz uczyć się musicie aż do śmierci" . Poza tym jestem uparty jak osioł co się nie jednokrotnie odbija się czkawką :D . Ucieka ma moją domową siłownię .............. :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, na magisterce często egzaminy to tylko formalnośc, żeby nie zdać trzeba sie postarać. Fakt nie ma starych egzaminów nie ma nic, ale da sie przeżyć :D, jeszcze robie ten smieszny kursik pedagogiczny to tam same dobre oceny stawiaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, na magisterce często egzaminy to tylko formalnośc, żeby nie zdać trzeba sie postarać. Fakt nie ma starych egzaminów nie ma nic, ale da sie przeżyć :D, jeszcze robie ten smieszny kursik pedagogiczny to tam same dobre oceny stawiaja :D

 

Psss.............ja mam Mgr :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Freak696, koleżanka sie mnie pyta- Iza ty zawsze miałaś wywalone tak w studia? Odpowiedziałam- Nie :D kiedys postawiłam studia wyżej niż wszystko inne, i co z tego że średnia była wysoka, jak i tak cofneli mi stypendium? :D Olewka to pewnego rodzaju bunt na tego typu sprawy. I takmi z tego semestru wyszło 4,8 a jechałam po najmniejszej linii oporu :D jedyny ból- przesiaduje tam całe dnie na uczelni i to dosłownie.

Dlatego nie panikuj, 2 tygodnie to dużo :D

Chcesz powiedzieć, że masz wylane w naukę, a i tak Ci taka średnia wyszła? :shock: Ja takiej nie miałam nigdy, choć staram się uczyć jak tylko mogę. :?Moja średnia za zeszły rok (najwyższa) wynosiła 4,33. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×