Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Monar, ja osobiście jestem zszokowana tym, że w tę głupią "zabawę" wciągnęły się osoby, które uważałam za rozsądne i dojrzałe. A tym czasem i one zachowują się jak gimbusy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurwiła mnie dzisiaj farmaceutka w aptece,chciała mnie wyruchać bez mydła :D

Od wtorku leżę przeziębiony w łóżku i łykam Ibuprom na zmianę z Cirrusem, co jakiś czas przegryzając to aspiryną (nic miłego, nie polecam). Większość zasobów na tej planecie ma to do siebie, że jest ograniczona i nie inaczej było z moimi lekarstwami. Dzisiaj byłem zmuszony przyodziać pancerne swetry, wychylić nos z krypty i pójść po dokładkę prochów.

 

Od wejścia do apteki czułem podstęp.

- Witam pana serdecznie, w czym mogę panu pomóc?

Normalne ekspedientki są obrażone, że muszą Cię obsługiwać. Ta musiała mieć jakiś interes, że zdobyła się na taką uprzejmość.

- Dzień dobry. Poproszę aspirynę.

- Aspirynkę? Ooo, jest pan przeziębiony? Mam tutaj coś specjalnego dla pana – aspirynka z kompleksem witamin i wapnem. Jak pan to weźmie, od razu panu przejdzie.

Myślałem, że aktorki na reklamach specyfików niwelujących bóle menstruacyjne mają najsztuczniejszy uśmiech na świecie. Myliłem się.

- Dziękuję, ale poproszę najtańszą, one się niczym nie różnią.

- Tutaj ma pan witaminkę b6, b16, witaminkę C i wapno.

- Dziękuję, ale poproszę najtańszą, potrzebuję tylko apisryny.

- Nic tak panu nie pomoże jak to.

I zaczyna nabijać.

- Tak jak powiedziałem, poproszę najtańszą.

- Piętnaście sześćdziesiąt.

Wręcza mi siatkę z tym czymś i paragonem, szczerząc sztuczne zęby, i czeka na pieniądze.

- Ile?! To jest najtańsza?

- Tak.

Nawet faceci nie kłamią tak słabo odpowiadając, czy zależy im tylko na seksie

- Tańsza, niż ta Bayeru?

Po tym pytaniu była jak drink Bonda w krzywy zwierciadle. Zmieszana, niewstrząśnięta.

- Nooo, ale tam ma pan tylko aspirynę, a tu ze wszystkim i…

- Jakbym chciał ze wszystkim, to bym powiedział „poproszę ze wszystkim”, a powiedziałem „poproszę najtańszą aspirynę”. Czemu chciała mnie pani oszukać?

Kobiecina zrobiła minę zgaszonej 5-latki, która właśnie dowiedziała się od starszego brata, że Święty Mikołaj nie istnieje.

- Nie chciałam pana oszukać tylko doradzić!

Aha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice, którzy są okropni, nienawidzę ich.

To, że wszyscy, którzy mnie widzą na ulicy patrzą na mnie z politowaniem albo spuszczają głowę (aż tak źle wyglądam?)

Ciągły brak pieniędzy, nawet na podstawowe potrzeby.

To, że nic mi w życiu nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, ja osobiście jestem zszokowana tym, że w tę głupią "zabawę" wciągnęły się osoby, które uważałam za rozsądne i dojrzałe. A tym czasem i one zachowują się jak gimbusy. :roll:

 

Dokładnie... :shock: Chociaż całe szczęście moi najbliżsi znajomi, póki co, nie bawią się w to... Czas pokaże, kto inteligentny i rozsądny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Monar, mój kolega zlajkował takiego posta, więc wygląda na to, że do tego dołączył. :lol:A pisząc poprzedniego posta miałam na mysli chłopaka, który podoba mi się od kilku lat - niestety i on... 8)

 

Z drugiej strony, krązyła kiedyś gra, w której wstawiało się piosenkę danego wykonawcy, a teraz, równolegle z "wyzwaniem piwnym" widziałam też gry, w których wyzywa się osoby, które polubią posta, do wstawienia obrazu / wiersza konkretnego artysty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza?No to już...

 

Zupa- Ochydna , ciężka, bez niczego dobrego/

Ale dobra- zawsze pozostaje sałatka z makaronem chińskim i jakimiś tajemniczymi punktami.

Jednak te punkty okazują się wątróbką :evil: Nienawidzę i się brzydzę.

Wkurza mnie szum w mojej głowie.

Drożyzna wszędzie.

Niektórzy ludzie.

Obowiązki... - taki ze mnie leń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

1. Śmierdzące żule z poobijanymi mordami w autobusie. W dodatku siadający koło normalnych ludzi (a potem ktoś nieświadomie siada tam, gdzie taki syfiarz). :x Ten odór niemycia się od XX miesięcy roznosił się po całym autobusie. W ogóle powinni mieć zakaz wsiadania do komunikacji miejskiej! :evil:

2. W sklepach są tylko albo brzydkie, wygniecione i wypłowiałe kurtki, albo za drogie. Albo jedno i drugie. Nie mam w czym chodzić, a w zimowej mi już za gorąco. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. W sklepach są tylko albo brzydkie, wygniecione i wypłowiałe kurtki, albo za drogie. Albo jedno i drugie. Nie mam w czym chodzić, a w zimowej mi już za gorąco. :why:

No właśnie mam ten sam problem. Wbijam wczoraj do mohito i owszem, są śliczne kurteczki. Tylko skąd tu wziąć 200zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×