Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

deader, chodzi o to, że muszę czytać nudne bzdury na studia, które nigdy się nikomu na nic nie przydadzą + inne rzeczy do zrobienia. kwasny.gif A tych książek to znalazłam kilkadziesiąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Rebelia, na trzecim (czyli licencjat).

 

-- 19 lut 2014, 17:35 --

 

Nie mam szans... bo jestem niedorajdą i nie dorównuję innym dziewczynom wdziękiem. placze.gif Nie potrafię podstawowych babskich rzeczy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkur..za mnie to, że wszyscy mnie ignorują. I strasznie denerwuje mnie, że wtedy jak jest mi tak źle, kiedy tak cierpię, oni tego nie widzą, nie pocieszą mnie. Za to sami są tacy zadowoleni z życia. Wkurzają mnie ludzie, którzy się cieszą i się śmieją. Nie dość, że zawsze mam wrażenie, że śmieją się ze mnie, to przecież jak jest tyle smutnych i nieszczęśliwych ludzi na świecie (w tym ja), więc oni nie mają prawa być szczęśliwi. Aż mam ochotę czasem im coś zrobić. Z czego oni się tak cieszą? Zapomniałam, że w porównaniu do mnie oni nie mają żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam na chomiku tyyyyyle ciekawych książek, a nie mam ich kiedy czytać. :why:

Dokładnie! Moja lista 'chcę przeczytać' rośnie, a marazm rośnie w siłę! Nudzą mnie obowiązkowe lektury, a nie mam sumienia brać się za coś swojego...

 

Życzę wszystkim pustym pięknym lalom, żeby zalała ich fala pryszczy i ich dotychczasowe poczucie wartości legło w gruzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Vett, znalazłam sobie książki historyczne, a także dotyczące dawnych społeczeństw i kultury, religii, przedchrześcijańskich wierzeń itp. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Vett, mam zaległości, poza tym to dużo ciekawsze niż polska literatura, którą już rzygam (zresztą nigdy jej nie lubiłam, a teraz tylko jeszcze bardziej się w tym utwierdziłam). No i nie wybrałam niczego, co uczy się na historii w szkole, same fajne rzeczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, wyścigi, głównie Formuła Jeden. Ale odkąd rodak nie jeździ, dociągnęli kontrakt i teraz mają gdzieś :?

Smutno mi trochę, bo zawody odbywające się w weekendy pozwalały mi choć na chwilę nie myśleć o szkole, co robię nagminnie w soboty i niedziele, przez co nie mogę psychicznie odpocząć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa -.- Czyli - żegnaj leczenie farmakologiczne :?

 

Ej no nie....są leki za grosze i psychiatrzy na NFZ.Ja sam mam teraz lek 7 zeta za pudełko...

 

U mnie jeden to 15złoty i to 0,5 g tylko ( na 30dni)

Plus muszę coś nowego(uspokajające) co wyniesie też z 15 jakoś : /

To nie jest mało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×