Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, ja na faceta nigdy w życiu nie narzekam , widzę co biorę , wraz z pakietem :) jestem konsekwentna 8)

 

:great:

 

-- 20 lut 2014, 20:45 --

 

kupmitrumne, Słonko po dwóch,trzech latach związku,uwierz mi ze zaczniesz..zawsze coś się znajdzie :smile:

 

nie ma idealnego zwiazku, zawsze sa jakies spięcia. Wazne zeby moc osiagnac kompromis, zaakceptowac roznice i nie probowac na sile zmieniac drugiej polowki

Co to za związek w którym ani trochę nie możesz być sobą? Wiem, niektórzy lubią być sterowani, lubią kiedy ktoś na każdym kroku pokazuje im co mają robić , jak wyglądać i co myśleć.

W ogóle nie rozumiem takiej logiki. Po co być z kimś, kto nam nie odpowiada, tylko później go urabiać stopniowo na własną modłę tak, jak się jaśniepani podoba? A jak już efekt osiągnięty, to facet słyszy "kiedyś byłes inny", pannie już się taka zmiana nie podoba.

.Tyle, że dłuższe związki zawsze wchodzą na te jakże utarte tory kłótni, krytyki, nieporozumień i innych "patologii"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Trudno się z Tobą nie zgodzić. To kolejny stereotypowy, sztampowy aspekt nijakich lasek w tym kraju.

 

Marian_Paździoch, Fajnie, ze miałeś okazje poznać dziewczyny z innego kraju, dzięki temu rozumiesz co mam na myśli ;)

Ja też miałem taką przyjemność tyle że w Niemczech. Brzydkie Niemki to stereotyp płytko myślących Polaków za granicą ale uwierzcie mi wnętrze mają piękne :). Mam pełno wad ale jak słyszę by się tym nie przejmować i że prędzej wytrwa do tego by mnie z moją chęcią wyprowadzić na prostą zamiast rzucić uważając mnie za zły materiał na partnera to naprawdę chce się żyć. Można mi nie wierzyć ale jak jest się przynajmniej raz do roku i to nie na weekend to już powinno się mieć jakieś zdanie na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za związek w którym ani trochę nie możesz być sobą? Wiem, niektórzy lubią być sterowani, lubią kiedy ktoś na każdym kroku pokazuje im co mają robić , jak wyglądać i co myśleć.

W ogóle nie rozumiem takiej logiki. Po co być z kimś, kto nam nie odpowiada, tylko później go urabiać stopniowo na własną modłę tak, jak się jaśniepani podoba? A jak już efekt osiągnięty, to facet słyszy "kiedyś byłes inny", pannie już się taka zmiana nie podoba.

 

Przypadek mojego kolegi!

Dziewczyna zabierala go na zakupy i wybierala ciuchy. Nosil ciotowate ubrania, zeby ja zadowolic (zakochany - klapki na oczach), zmienil fryzure na taka jaka ona lubi, zaczal sluchac tej samej muzyki na imprezach, a konec koncow, byl juz tak tym zmeczony i poirytowany, ze chcial z nia zerwac, ale ona go uprzedzila i okazalo sie, ze zdradza go od jakiegos czasu, "bo za bardzo sie zmienil... " :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Misiaczku , Byłam w 3 letnim związku który się rozpadł i raczej nie narzekałam na faceta z którym byłam po mimo tysiąca jego wad , fakt jest , ze nie ma idealnego związku , są czasem spięcia i trzeba szukać kompromisów :)

Pewnie byłaś wtedy młodą siuśką i była to pierwsza Twoja miłość :D

Wiem, my tez narzekamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, mam kolegę który ma podobnie z tym , że jest ślepo zakochany w niej , laski nikt nie trawi bo jest dla niego wredna itp a on dalej trwa przy jego boku , doszło do tego , że ma zakaz kolegowania się ze mną bo ona jest zazdrosna ... masakra

 

-- 20 lut 2014, 20:05 --

 

macieywwa, miałam hmm 19 lat , a miłość któraś z kolei , pierwsza była wyjątkowa , a facet był Twoim imiennikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, Teraz Niemki to już nie te Niemki z wieku XX, wtedy były na prawdę brzydkie. Ale w tym momencie to tak jest jedna wielka mieszkanka Polsko-Niemiecko-Arabska, więc tych prawdziwych bawarskich paskud jest dużo mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×