Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Chcielibyście mieć tak zajebiste życie jak Justin Timberlake (możesz wstawić nazwisko kogokolwiek innego kim się jarasz), ale 8-godzinne przeglądanie Kwejka jakoś Ci w tym nie pomaga. Ciągle nie możesz sobie znaleźć dziewczyny, bo nie ma jej ani pod łóżkiem, ani w lodówce, ani za kubłem ze śmieciami?

Rusz tyłek!

Wyjdź przejść się wokół bloku, wyjdź przejechać się na rowerze, wyjdź pobiegać z psem po parku. Wyjdź nawet na kółko różańcowe, ale zrób coś ze sobą i rusz w końcu cztery lity (żeby nie powiedzieć dupę)!

Tak, wiem, że nie masz przyjaciół ani znajomych, pies Ci zdechł, a Twoja miejscowość to zabita dechami dziura, w której nawet Boysi nie chcą grać i nie masz gdzie wyjść. Spoko. Możesz szukać wymówek i usprawiedliwiać swój marazm siłą wyższą – to wygodne i niewymagające. Możesz też wziąć sprawy w swoje ręce i zainteresować się tym, co dzieje się w Twoim mieście.

Pamiętajcie o tym, że we własny pokoju trudno poznać drugą połówkę (lub trzecią, czy czwartą – zależy kto ma jakie preferencje seksualne). Żeby ją znaleźć musisz zacząć szukać, a to wiąże się z tym, że Twoje pośladki będą musiał na dłuższą chwilę oderwać się od fotela.

Ile razy mijałeś na ulicy dziewczynę, o której potem myślałeś cały dzień, noc i 3 najbliższe wizyty pod prysznicem. Mogłeś ją zaczepić, poznać, poderwać, przespać się z nią albo nawet ożenić, ale nie zrobiłeś żadnej z tych rzeczy. Bo się bałeś. Bałeś się jak 5-letnie dziecko bite kablem w ciemnej piwnicy.

I teraz zastanów się na spokojnie, co się mogło stać? Myślisz, że by Cię pogryzła? Oderwała Ci ucho albo rękę? Żeby gdybyś ją spytał, czy chce iść na spacer, to zaczęłaby wzywać policję? A gdyby powiedziała, że nie może bo się śpieszy, to urwało by Ci jaja? A co gdyby się zgodziła? Co gdyby powiedziała, że chętnie się z Tobą przespaceruje i poszlibyście do parku? Ot, tak po prostu, jak to ludzie robią. Myślisz, że mielibyście wiele wspólnych tematów? Że śmiałaby się z Twoich żartów?

 

Tego niestety nigdy (przeliteruj sobie na głos to słowo) się nie dowiesz, bo sam sobie urwałeś jaja i schowałeś do kieszeni przepuszczając okazję na poznanie jej. Życie to nie bajka Disneya i żadne samolociki nie zaczną w Ciebie napierdalać wskazując Ci drogę do tajemniczej nieznajomej. Choć gdybyś pracował w World Trade Center 12 lat temu, to jeden z nich wskazałby Ci koniec Twojej drogi życiowej.

 

Tak, zmierzam do tego, że nie znasz dnia ani godziny, więc proszę Cię – zrób coś dla siebie i świata i nie bądź pizdą! Gdy następnym razem trafisz w warzywniaku na laskę, której uśmiechem mógłbyś wytapetować całe mieszkanie, to zagadaj do niej. Okej? Naprawdę nie umrzesz od tego,jaja nie cofną Ci się do moszny. :lol:

Uff..Alleluja :lol:

 

Zawsze mnie zadziwia jak widzę to założenie, że jak ktoś jest sam to pewnie siedzi w domu i "boi się zagadać". Chociaż było tutaj wiele wypowiedzi świadczących, że tak nie jest. No ale lepiej założyć, że tak to wygląda bo wtedy świat jest porosty, logiczny i "prawomyślny". Równie dobrze tę "uniwersalną" radę można zastosować do innych przypadłości na innych wątkach . Depresja? "Wyjdź z domu" Nerwica? "Wyjdź z domu" itd. Prawda jaki jestem mądry :105: Taki ze mnie "wujek dobra rada".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zadziwia jak widzę to założenie, że jak ktoś jest sam to pewnie siedzi w domu i "boi się zagadać". Chociaż było tutaj wiele wypowiedzi świadczących, że tak nie jest. No ale lepiej założyć, że tak to wygląda bo wtedy świat jest porosty, logiczny i "prawomyślny". Równie dobrze tę "uniwersalną" radę można zastosować do innych przypadłości na innych wątkach . Depresja? "Wyjdź z domu" Nerwica? "Wyjdź z domu" itd. Prawda jaki jestem mądry :105: Taki ze mnie "wujek dobra rada".

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moglabym być z prawiczkiem, jestem już po 30. Kwestia tego, że on w seksie zielony jest tu dla mnie najmniej ważna. Bo bycie ze sobą w związku to nie tylko dymanie. Bycia z kims uczymy się od czasu jak jestesmy nastolatkami, ja etap nastoletni mam dawno za sobą. Normalne, że bycia z kimś trzeba się nauczyć, ale nie na mnie. Ja potrzebuję faceta który umie być z kobietom, wie, że związki to kompromisy, na jakiś swoich błędach się już czegoś nauczył.

Ja nie chcę faceta mniej pewnego siebie niż ja, to dla mnie aseksualne. Wygląd tez ma znaczenie.

Zresztą skoro nikt takiego nie chciał to niby co może sprawić, że ja się zainteresuję, a ja mało wybredna jestem.

Mój facet powinien być starszy ode mnie, no względnie równolatek, a brak seksu w tym wieku niesie za sobą ryzyko zaburzeń i zahamowań w tej sferze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moglabym być z prawiczkiem, jestem już po 30. Kwestia tego, że on w seksie zielony jest tu dla mnie najmniej ważna. Bo bycie ze sobą w związku to nie tylko dymanie. Bycia z kims uczymy się od czasu jak jestesmy nastolatkami, ja etap nastoletni mam dawno za sobą. Normalne, że bycia z kimś trzeba się nauczyć, ale nie na mnie. Ja potrzebuję faceta który umie być z kobietom, wie, że związki to kompromisy, na jakiś swoich błędach się już czegoś nauczył.

Ja nie chcę faceta mniej pewnego siebie niż ja, to dla mnie aseksualne. Wygląd tez ma znaczenie.

Zresztą skoro nikt takiego nie chciał to niby co może sprawić, że ja się zainteresuję, a ja mało wybredna jestem.

 

Dokładanie o tym samym mówię od wielu, wielu stron. Takie podejście ma 99,9999 % kobiet, ale mało która to przyzna. Dlatego :brawo: za szczerość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saruś,

Zresztą skoro nikt takiego nie chciał to niby co może sprawić, że ja się zainteresuję, a ja mało wybredna jestem.

 

wiesz to jest błąd w założeniu, wcale nie powiedziane, że nikt takiego nie chciał.

hmm, zastanawia mnie dobieranie sobie partnera na podstawie tego jak go widzą inni?

zastanawiam się czy to jest normą u kobiet?

gdy mnie się podoba jakaś kobieta, to dla innych może być nieatrakcyjna, w ogóle mi to nie przeszkadza.

 

-- 20 lut 2014, 10:59 --

 

djkocyk, z tymi procentami to chyba przesadziłeś, imo jakieś 95% kobiet ma takie podejście, no ale nie ma co się spierać, bo jednak przytłaczająca większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobieranie sobie kogoś na podstawie tego jak go widzą inni. Ja nie jestem kobietą wyjątkową, o niespotykanym guście, rzadkich oczekiwaniach. Poza zaburzeniami jestem jak większośc kobiet. Odrzuca i przyciąga mnie to co większość. Więc jak inne kobiety kogoś nie chciały ( kobiety, nie nastolatki, bo ja juz nie jestem nastolatką i nieco inaczej patrzę na świat, nie lepiej, mądrzej, po prostu inaczej) to jakie jest prawdopodobieństwo, ze mam aż tak inne patrzenie jak one, skoro mam gust dość masowy.

 

Wiesz jak ktoś mi się podoba, to tez nie ma znaczenia ilu osobą jeszcze się podoba, nawet to, że nikomu się nie podoba. Ale ja nie mam wyrafinowanego gustu.

 

Wygląd jest dla mnie istotny, nie chodzi o to, że facet ma być super przystojny, ale ma być miły dla oka, mną mnie nie odrzucać wizualnie swoja fizycznością. To taka wstępna selekcja, po której zaczynam brać pod uwagę charakter, osobowość, to jakim ktoś jest człowiekiem. Bo przystojna szuja nie nada się nawet na kolegę, a brzydki super facet może zostać nawet przyjacielem, ale nie moim facetem, bo ja preferuję związki w których jest pożądanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobieranie sobie kogoś na podstawie tego jak go widzą inni. Ja nie jestem kobietą wyjątkową, o niespotykanym guście, rzadkich oczekiwaniach. Poza zaburzeniami jestem jak większośc kobiet. Odrzuca i przyciąga mnie to co większość. Więc jak inne kobiety kogoś nie chciały ( kobiety, nie nastolatki, bo ja juz nie jestem nastolatką i nieco inaczej patrzę na świat, nie lepiej, mądrzej, po prostu inaczej) to jakie jest prawdopodobieństwo, ze mam aż tak inne patrzenie jak one, skoro mam gust dość masowy.

 

A mnie tu ciągle przekonują, że nie ładne to co ładne "ale co się komu podoba".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Zawsze mnie zadziwia jak widzę to założenie, że jak ktoś jest sam to pewnie siedzi w domu i "boi się zagadać". Chociaż było tutaj wiele wypowiedzi świadczących, że tak nie jest. No ale lepiej założyć, że tak to wygląda bo wtedy świat jest porosty, logiczny i "prawomyślny". Równie dobrze tę "uniwersalną" radę można zastosować do innych przypadłości na innych wątkach . Depresja? "Wyjdź z domu" Nerwica? "Wyjdź z domu" itd. Prawda jaki jestem mądry :105: Taki ze mnie "wujek dobra rada".

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja poradzę, że ja taka prymitywna i moje poczucie estetyki pokrywa się z poczuciem estetyki tłumu. Jednak bardziej w kierunku tej brzydkiej strony, czyli to co uznaje za odpychające odpycha większość.

Np. Kate Middleton przez wielu uważana jest za piękną/ładną, ja tak nie uważam, ale jest według mnie estetyczna, nie odpycha mnie.

Ten facet mnie odpycha, zaryzykuję stwierdzenie, że większość kobiet by go do wyrka nie wpuściła b071150692_ty_mowisz_ze_jestes_pryszczaty.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzuca i przyciąga mnie to co większość. Więc jak inne kobiety kogoś nie chciały ( kobiety, nie nastolatki, bo ja juz nie jestem nastolatką i nieco inaczej patrzę na świat, nie lepiej, mądrzej, po prostu inaczej) to jakie jest prawdopodobieństwo, ze mam aż tak inne patrzenie jak one, skoro mam gust dość masowy.
idzie się depresji przy tym nabawić, coś w design "byłeś w podstawówce popychadłem to do śmierci pozostaniesz" , o tym że ludzie rzez 20 lat się zmieniają mowy nie ma. Cale szczęście że ja już mam takie wywody gdzieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zadziwia jak widzę to założenie, że jak ktoś jest sam to pewnie siedzi w domu i "boi się zagadać". Chociaż było tutaj wiele wypowiedzi świadczących, że tak nie jest. No ale lepiej założyć, że tak to wygląda bo wtedy świat jest porosty, logiczny i "prawomyślny". Równie dobrze tę "uniwersalną" radę można zastosować do innych przypadłości na innych wątkach . Depresja? "Wyjdź z domu" Nerwica? "Wyjdź z domu" itd. Prawda jaki jestem mądry :105: Taki ze mnie "wujek dobra rada".

 

Lubie to co piszesz DJ, bo piszesz do rzeczy, ludzie piszą pod siebie. Przecież nie jeden z tego wątku zostałby wyśmiany albo wręcz dostał w ryja za napastowanie, jakby zagadał do dziewczyny na ulicy czy w sklepie. Co nie zmienia faktu, że siedzenie w chacie przy nerwicy, depresji, samotności to nie dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moglabym być z prawiczkiem, jestem już po 30. Kwestia tego, że on w seksie zielony jest tu dla mnie najmniej ważna. Bo bycie ze sobą w związku to nie tylko dymanie. Bycia z kims uczymy się od czasu jak jestesmy nastolatkami, ja etap nastoletni mam dawno za sobą. Normalne, że bycia z kimś trzeba się nauczyć, ale nie na mnie. Ja potrzebuję faceta który umie być z kobietom, wie, że związki to kompromisy, na jakiś swoich błędach się już czegoś nauczył.

Ja nie chcę faceta mniej pewnego siebie niż ja, to dla mnie aseksualne. Wygląd tez ma znaczenie.

Zresztą skoro nikt takiego nie chciał to niby co może sprawić, że ja się zainteresuję, a ja mało wybredna jestem.

Mój facet powinien być starszy ode mnie, no względnie równolatek, a brak seksu w tym wieku niesie za sobą ryzyko zaburzeń i zahamowań w tej sferze.

 

Wreszcie jakaś szczera kobieta :brawo: Tak to wygląda właśnie

 

-- 20 lut 2014, 12:28 --

 

wiesz to jest błąd w założeniu, wcale nie powiedziane, że nikt takiego nie chciał.

hmm, zastanawia mnie dobieranie sobie partnera na podstawie tego jak go widzą inni?

zastanawiam się czy to jest normą u kobiet?

gdy mnie się podoba jakaś kobieta, to dla innych może być nieatrakcyjna, w ogóle mi to nie przeszkadza.

 

Jetodik Bo takie są Polki. Jedna patrzy na drugą we wszystkich aspektach życia, stąd wszystkie laski w tym kraju są takie mdłe, nijakie i jednakowe. Dziewczyna z charakterem, pomysłem na siebie i życie i swoim stylem to rzadkość.

Na zachodzie jest zupełnie inaczej, wiem bo byłem. Polki są piękne rzekłbym nawet najpiękniejsze na świecie, ale w większej większości TYLKO ładnie wyglądają, a i te z niższej ligi często cierpią na przerost formy nad treścią ;)

 

A Czego to wina? hmmm....Wina Tuska oczywiście :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się mały procent kobiet podoba, a jeszcze mniej do mnie pasuje.

 

Mam dokładnie tak samo...

 

niewielu ludzi wie jak bardzo można się zmienić, bo niewiele ludzi się jakoś znacząco zmienia.

 

Racja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Przecież nie jeden z tego wątku zostałby wyśmiany albo wręcz dostał w ryja za napastowanie, jakby zagadał do dziewczyny na ulicy czy w sklepie.

Ty kurva ruchasz się?

Heeej mała chcesz tatuśka??

Cześć co tam u Ciebie widzę, że nowy zakup tipsa a jak tam w ogóle różowy jeżozwierz z ch..jem na czole

Ej, ruchasz się czy trzeba z Tobą chodzić?

Podobasz mi się, nie spierdol tego (bezapelacyjnie mój ulubiony)

Cześć Maciek jestem, zapamiętaj to imię bo będziesz je dziś w nocy krzyczała

Za takie teksty prawdopodobieństwo wyłapania liścia jest wielce prawdopodobne:lol:

 

Ty:Cześć, potrzymaj mi książkę ( wręczasz jej książkę,ulotkę,gazete do ręki "nieświadomie przekazujesz ze jej ufasz")

Ona trzyma książkę

Ty: poczytaj mi bo mnie oko boli.

W tym przypadku liscia nie wyłapiesz napewno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×