Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najgorsze jest jeżeli po kilku latach przyjaźni z faceta , coś Ci się w mózgu porobi i chce sie z nim być , mój poprzedni związek zaczął się od przyjaźni a skończył na związku , nie dość , że straciła najlepszego kumpla to jeszcze chłopaka :bezradny::lol:

Przerypana sytuacja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, a to właśnie się często tak dzieje, że gdy związek wchodzi w ten drugi etap to nie wytrzymuje próby czasu, jakieś ciekawe wnioski może nam się przyda Twoje doświadczenie w przyszłości :))

 

Indifference1, to nie pijesz tylko się delektujesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, z jednej strony różnica wieku , a z drugiej strony ciężko było wytrzymać na odległość

buka, no też właśnie chyba muszę mu za to litr postawić :)

neon, zależy , jeżeli ma sie zaufanie , to da się długo przetrwać , bo czekasz aż sie wreszcie spotkasz z ukochanym , a jeżeli masz go pod ręką to wkrada sie monotonia i może sie znudzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, moze w tym szaleństwie jest metoda :D znudzić to sie wszystko nudzi w życiu :)

 

-- 19 lut 2014, 23:32 --

 

Indifference1,nieźle, ja piłem najdłużej 3dni, później miałem pecha, wpadłem w pułapkę i dałem się zamknąć w pokoju, teraz jestem czysty jak łza, od wszelakich używek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×