Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Steviear, hehe Damian należy do młodziaków takich jak my :D

 

To ja jestem jeszcze w żłobku :D .

 

Kiyus No niestety tak to bywa że, forum bywa nudne czasem coś się dzieje czasem nic :D . Na razie obserwuje tęże grupę :D zobaczymy, będę się nadal bacznie jej przyglądał :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, PoznacSiebie, nie pracuję od poniedziałku do piątku. Mam dużo wolnego w tygodniu. Jest wiele zawodów, w których pracuje się w takim trybie. Wśród moich znajomych, z różnych środowisk, to właśnie rzadkość by pracować od poniedziałku do piątku. A jak mi mówicie takie rzeczy, że od spotkań są soboty, to czuję się jak jakiś wybryk natury. Którym wiem, że nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, zauważ, że na razie 100% osób, które się wypowiadają (czyli Ty) mają wolne tzw. dni powszednie. Ok, Ty masz problem z dojazdem, rozumiem, ale dlaczego w takim razie reszta milczy? I właśnie dlatego czuję się w tym gronie niechciana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiyus to jest spora nadinterpretacja. Nie od dzis wiadomo ze srodku tygodnia jaks ciezko sie spotkac bo juz proby były i nic z tego nie wychodzilo. To nie jest ta ze ludzie nie chca spotkac sie z Toba tylko w tygodniu w ogole nie maja ochoty na spotkanie. Ostatnio probowalam namowic kogos na piatkowe walentynki i nic z tego :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, powiesz mi, że absolutnie wszyscy z naszego trójmiejskiego grona pracują w piątki?

 

U mnie piątki odpadają :P odpoczywam ;) (mam lekcje do 18) , więc taka zaspana mogłabym być denerwująca :) Choć czasem wspomagam się kawą, wtedy sprawa wyglada inaczej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ej... Grupa wcale nie jest hermetyczna. Jakimś cudem dołączają do niej kolejne, nowe osoby. Kaja ma rację, że nie każdy ma wolne w tygodniu. Nie każdy też ma zawsze czas lub ochotę na śledzenie forum. Niestety. Mamy różne zajęcia, obowiązki, nastroje... Sobota jest jednak najlepszym dniem, gdy najwięcej osób ma kilka godzin na chwilę wytchnienia. Nie wiem, czy cokolwiek się na to poradzi. Tak po prostu jest.

Sam, nie biorąc dnia wolnego, choćbym bardzo chciał, nie dam rady dojechać do Gdyni w tygodniu. I też nie zawsze mogę być na spotkaniach, a zaczyna mi to coraz bardziej z różnych powodów doskwierać. Ale nie czuję się wykluczony, chociaż może bolec, że nie na wszystko w życiu ma się wpływ, fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×