Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, oj moja wish lista jest długa, a paznokcie nie są taką ważną sprawą. Więc kiedyś tam przy okazji.

Ja właśnie zmyłam olej z włosów i nałożyłam odżywkę. Zaraz się biorę za mel b i abs.

 

Brzuch mi wydęło po jedzeniu, że masakra.

 

kupmitrumne, ja jestem antytalentem jeśli chodzi np o regulację brwi, czy hennę dlatego chodzę do kosmetyczki, w malowaniu paznokci też nie jestem najlepsza, ale co raz lepiej mi to idzie :P

 

-- 18 lut 2014, 19:49 --

 

patrzcie jakie buty znalazłam

 

http://stendi.pl/buty-sportowe-adidas-originals-by-jeremy-scott-poodle-p014577

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja nie mam innej możliwości w pracy. Chyba że sobie kupię rozpuszczalną kawę, do tego mleko cukier i bd to ze sobą woził non stop co jest bez sensu. Takiej normalnej kawy "z fusami" nie pije bo po jednej chyba bym się przekręcił lub w najlepszym wypadku czuł jak naćpany :mrgreen:

Dzisiaj na nocce poczytam sobie jak się liczy kalorie itd i sprawdzę sobie pod tym kontem moją dietę, czy przypadkiem nie przesadzam (z drugiej strony jakbym przesadzał to raczej bym to już zauważył :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, what ? wtf ?

 

Jak czegoś nie wiesz to rzucasz wtf :) eh...... ale jak Sama chcesz :P .

 

Tyrr Cały czas Ci powtarzam, powoli wszystko samo przyjdzie nawet na początku może waga skoczyć, to dobrze bo mięśnie zawsze więcej ważą od tłuszczu. Ty chcesz po tygodniu efektów TAK TO NIE DZIAŁA :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, co to za urządzenie , bo powiem , ze pierwszy raz widzę ;)

 

eh..to przyrząd do masażu a dokładnie mówić do rozbijania zgrubień powstałych w mięśniach na skutek treningu :) . Urządzonko nie jest dostępne na Polskim rynku trzeba je z "zagramanicy" :) sprowadzać :( .

Próbowałem tak rozbijać zgrubienie na plecach piłeczką tenisowa. Po pierwsze ból niesamowity ale w dłuższej perspektywie pomogło na krótko :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×