Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Brat koleżanki też był na Olszówce. Koleżanka jest wstrząśnięta tym, co potrafią tam zrobić z ludźmi. Jako lojalny kolega nie mogę niczego więcej powiedzieć. Na Mostowej 1 masz poradnię zdrowia psychicznego. Postaraj się tam o wizytę u Stokłosińkiej.

 

tyle że specjaliści od leczenia nerwicy i psychoterapia fachowa od zaburzeń lękowych jest tylko na Olszówce, i jest tam jedna z najlepszych terapeutek na śląsku w tej dziedzinie...tam są specjaliści od stricte neriwcy którzy mają duże doświadczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale czy w związku z opisanym przeze mnie problemem w tym temacie: sens-i-ch-ycia-co-zrobi-t47976.html mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego psychologa w Bielsku bądź okolicach? Nie musi być na kasę chorych, może być prywatnie, za odpłatą, ważne żeby był to ktoś kompetentny. Prosiłbym na razie o jakieś orientacyjne namiary, muszę się jeszcze przełamać żeby w ogóle się wybrać do jakiegoś lekarza. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja się bardzo chętnie się spotkam widze,że załozyłes drugi watek Bielsko-Biała w dziale spotkania,bo ten pierwszy służył niestety do gadania zamiast do spotkań. Bardzo pozytrywnie mnie zaskoczyłeś tym,że jakis bielszczanin chciałby się spotkać,bo ja od półtorej roku próbowałam się z kimś spotkać w moim miescie i niestety nie było chetnych :( Na szczęście w innych miatach nie było tak zle. Czyżby bielszczanie byli tak nietowarzyscy.?

 

-- 19 lut 2014, 00:03 --

 

Teraz jeszcze szykuje się zlot w bielsku z woj.sląskiego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ellwinga, Mostowa 1, najlepiej jeżeli pójdziesz tam sama, z tymi babsztylami przez telefon ciężko się dogadać. To jest w takiej kamienicy obok sfery 1, znajdziesz bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, w czwartek koncert w RudeBoy, sobota i niedziela zajęcia, jak Wy ustawiacie te spotkania, że taki elitarny członek forum jak Marian Paździoch nie ma jak wpaść :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×