Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

+Rano- Wygrałam ze sobą :D Miałam nie iść ale w ostateczności zmusiłam się :P

+Potem biegiem- pobiłam rekord. Dojechałam w pół godziny :D

+To,że nie podróżowałam sama

+Odpoczynek na lekcjach+ Herbatki!:D + Ogarnięcie jako takie czasu Fr.+ Lekcje :pirate: +Aerosmith +G'N'R+ Wiśniowy serek :P + Kabaret :D

+ Zakupy + Rozmowa + COLA + Ciastka,słodycze + Ogarnięcie włosów + Sprzątanie + Drzemka + Duuużo muzyki :105: + Słońce! :D+ To,że nie poddałam się jak to zwykle bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :D

izaa, Ja jako nowy własny fryzjer testowałam stare nożyczki i chcąc odsłonić trochę twarz( bo nic nie widziałam na oczy), przycięłam grzywkę a potem jeszcze trochę końcówki.

Chyba nie skiepściłam aż tak,bo tatuś pytał się czy byłam u fryzjera :lol:

Nowa fryzura może nie, ale podejście jak najbardziej :P ( Nie mogę się już tak łatwo schować :pirate: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaa, Hahah :D No to można powiedzieć,że wyraziłaś siebie tym kolorem :pirate: . Kiedyś mialam rude, ale mówili na mnie wiewiórka i mnie to wkurzało trochę,to się zdenerwowałam,bo czemu porównują mnie do jakiegoś szczura co skacze po drzewach :pirate: Może to nie wina włosów. To już inny aspekt xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałam :D 6 h? To niefajnie... U mnie obyło się na kilku razach, bo 2 razy nie mogłam się zdecydować czy chcę mieć blond czy ciemny kolor :P

No i mam - zniszczone włosy :twisted: Moja bardzo wielka wina xD

Czekoladowy to bardzo ładny odcień :smile: Ja miałam też czekoladowy ale taki bardzo mroźny :smile: Chciałabym mieć takie naturalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadaczki dosyć gęstych włosów i długich, oraz do skłonnosci do przesuszania wiedzą jaka z nimi bolączka :) Łamią sie pod szczotką, bo plączą sie, jest ich wiele, i do tego suchość sprawia że z natury maja tendencje do kruszenia :o. Często włażę na wizaz i czytam opinie nowo zakupionych kosmetyków do włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. Ale mnie się wYdaje że i tak są piękne :D Tzn wygladają lepiej niż te przetłuszczone ;) Że Ci się chce :D

Ja używam ostatnio nowego kosmetyku, dzieki któremu zauważyłam znaczną poprawę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz miałam kosmetyki z niższej i wyższej półki. Z tego co zauważyłam najłatwiej zapchać je silikonami i tak nie sterczą, a jak użyję naturalnych to bój sie boga :D.

Czasem mówie, że z czasem niezbędne będą kosmetyki kerastase, ale juz na te szkoda mi kasy byłoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włos juz zniszczony nic juz nie odbuduje :)

Wiesz że węzeł na sznurze sprawia, że jest 2x słabszy? To samo czynią supły na naszych włosach, spinanie je spinką czy szarpanie gumką :D

jak słyszałaś o cemencie do włosów, to słyszałaś o kerastase :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×