Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Że są na tym podłym świecie jeszcze wartościowi mężczyźni z ikrą, którzy nie biegają z wywalonym jęzorem za kobietami chwalącymi się, że zrobiły w swoim życiu więcej lodów niż sama Algida. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż, przeżylem pierwszy dzień w robocie po wakacyjnej labie. Poniekąd wiedziałem że będę musiał odpokutować próbę relaksu, także ostry atak paniki podczas nudnego spotkania nie był zaskoczeniem. Dotrwałem do końca, swoje zrobiłem jutro bedzie lepiej. No i tak, ostatnie badania kontrolne wyszły dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-60-latka-zdewastowala-sukiennice/3frg1

 

"Na nagraniach z monitoringu strażnicy zauważyli kobietę, która kredkami rysuje po murze Sukiennic. (...) Straty ma wycenić konserwator zabytków."

 

Czy ona te kredki miała z kryptonitu, czy co?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarte miejsce Polaków w Soczi,choć liczyłem na medal.

No niestety Piotr flaszka Żyła zawalił a i Stoch w pierwszym skoku trochę dał ciała. No ale jeszcze kilkanaście lat temu okrzyknięto by to sukcesem.

No właśnie Żyła nie popisał się,szkoda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarte miejsce Polaków w Soczi,choć liczyłem na medal.

No niestety Piotr flaszka Żyła zawalił a i Stoch w pierwszym skoku trochę dał ciała. No ale jeszcze kilkanaście lat temu okrzyknięto by to sukcesem.

No właśnie Żyła nie popisał się,szkoda :D

 

Mawiają że czwarte to najgorsze miejsce inni że drugie to najgorsze

Polaki przyjmą to czwarte miejsce z pokorą i szacunkiem.Moje uznanie dla skoczków i trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czwarte, jak do tej pory najlepsze miejsce Polski na IO w historii skoków narciarskich. BTW, nie rozumiem narzekania niektórych ludzi. Na FB Piotrka Żyły pełno osób na niego najeżdża. Zrobił chłopak, co mógł. Sportowców należy wspierać w każdych chwilach tych dobrych i tych złych. Oni przecież też są ludźmi i też mają gorsze momenty.

2. Zakup 3 nowych książek. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie ostatniego egzaminu na studiach na 5 :D. Jeszcze "tylko" zaliczenie dwóch fakultetów, napisanie i obrona pracy magisterskiej i będę mógł sobie dopisać "mgr" przed nazwiskiem 8).

 

4b427b9fb519.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×