Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa na poziomie gimbazy :blabla: (sory za off)

Idealne podsumowanie całego forum w ostatnich dniach/tygodniach :mrgreen: Nic się nie dzieje, jedynie jakieś zaloty i sex tematy :D

 

Tyrr Tak jest zawsze gdy dochodzi do interakcji :) miedzy kobietami a mężczyznami :mrgreen: . Przejdą się na siłownie to im przejdzie :P . Widzisz kupmitrumne już woła żeby "pomasować" jej plecy :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest samemu zrobić sobie masaż , ciężko też znaleźć odpowiedniego faceta do masażu , będę musiała pofatygować sie do sis ..

 

dzisiaj pasuje z treningiem

 

No cóż kursu masaży nie dano mi :( ale z tego co zaobserwowałem wynikało że, masaż był tylko relaksacyjny a nie "głęboki" typowo sportowy :D

Nie wiem czy Twoja Sis da radę :P . Komora krioterapeutyczna podobno jest super na mięśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, ona umie pomasować tak , że odpuszcza całe napięcie i ból , ja mam skończoną szkołę kosmetyczną w tym masaż , ale tylko i wyłącznie aromaterapeutyczny i kosmetyczny , wiec komuś jak najbardziej , sobie , nie dam rady dosięgnąć :(

 

metka00, nie przytulałam sie sama , wole jak ktoś to robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, ona umie pomasować tak , że odpuszcza całe napięcie i ból , ja mam skończoną szkołę kosmetyczną w tym masaż , ale tylko i wyłącznie aromaterapeutyczny i kosmetyczny , wiec komuś jak najbardziej , sobie , nie dam rady dosięgnąć :(

 

Może takie coś pomoże, w każdym razie wiem że, faceci trenujący MMA rozgrzewali się za pomocą tego przyrządu.

 

http://www.sweatyescapades.com/2013/05/14/the-grid-foam-roller-vs-the-66fit-foam-roller/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem treningi już według otrzymanego planu. Czyli na dzisiaj było plecy + bic + tył barków.

Nawet pokusiłem się o martwy ciąg - nie sądziłem że jest to aż tak męczące ćwiczenie :roll: I swoją drogą chyba jednak plecy wolę robić na maszynach w profesjonalnej siłowni bo nie jestem pewny czy wykonuję ćwiczenia "domowe" prawidłowo (okaże się jutro) a na tych maszynach po prostu nie ma szans na jakieś błędy. Także być może trochę sobie zmienie plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, widocznie robiła szybkie zakupy , ja w poszukiwaniu jednej rzeczy potrafię chodzić z 4 h :)

dlatego wole chodzić sama , nikt mi nie marudzi i nie truje :)

 

Dzisiaj przeszłam cała Piotrkowska a jest długaaaa , wiec chyba poranny cheeseburger się spalił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Ale motyw jest tez taki ze zalezy gdzie:) jesli chodzi o ubiór jest fajnie bo mozna doradzić w przymierzalni ;D i to ma tez dwie strony bo jak ja wejde w stoisko ze sprzetem RTV to tak jak kobieta do perfumeri swoja droga to jedyny sklep do ktorego nie lubie chodzić;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×