Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zioła zamiast leków ???


DP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Choruje na nerwice natręctw około 10lat...lecze sie farmakologicznie od około 3lat. Prosze mi powiedziec czy moge brac zamiast lekow na nn jakies zioła bądź tym pdobne mikstury?...obecnie biore Anafranil SR...po wszystkich lekach jakie bralem...mam 1 głowny efekt uboczny a mianowicie brak erekcji. Przeszkadza to mi i mojej dziewczynie...prosze o POMOC. Tylko nie piszcie to zmien lek na inny bo brałem juz chyba 12 róznych (Zoloft, Seroxat, Bioxetin, Fluoxetin itd.) i po każdym występuje ten skutek uboczny, poza tym branie lekow przez 30lat np napewno niszczy wątrobę w znacznym stopniu prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie mozna zamienic leku na ziola bo nie dzialaja przy nerwicach sama mam nerwice i na poczatku pilam rozne mikstury i nic nie dzialalo wiec poszlam do lekarza.ziola moga jedynie pomuc w jakichs stresach a nie w zaawansowanej chorobie taka jest moja opinia trzymaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku walki z nerwicą nastawiłem się właśnie na zioła... niestety efekt był marny, a raczej żaden. Dopiero leki i terapia przyniosły poprawę. Dlatego uważam, że zioła mogą tylko pomóc w walce z nerwicą, ale same nie rozwiążą problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do wypowiedzi innych zioła nic nie dają, leki bierz, i pogadaj o erekcji z lekarzem moze ci cos doradzi, ja biore xetanor i powiem ci tak pierwsze 2 mies wogole zero erekcji, zero ochoty na sex, teraz jest erekcja i ochota w piatek bede sie widzial z luba to sprawdzimy czy jest lepiej :)

Co do watroby to o ile wiem ten organ sie regeneruje sam :) pozatym jest wiele suplementow diety ktore dzialaja oslaniajac watrobe, wiec tabletka cie nie zabije, a ziolka mozesz sobie pic dla smaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najardziej za ziołami. Ale nie można ich wybierać jak się chce i jakie się chce.

To lekarz mówi co brać. I ja nie biorę w dawkach takich jak na opakowaniu tylko dużo bardziej zwiększonych.

Zioła + psychoterapia to działa.

Ale jak powiedziałam sami nie kombinujcie to lekarz mówi co jak i kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziołami można leczyć wzystko i wyleczyć prawie wszystko. Trzeba tylko wiedzieć dokładnie jak i ile i za dużo też nie można, bo efekt może trochę zacząc przerastać człowieka... Najlepiej się skonsultowac nie tylko z lekarzem ale też z profesjonalistą od zioło-lecznictwa. Niestety dobrzy sepcjaliści są pomiędzy tymi złymi i warto mieć kogoś poleconego. Zwłaszcza że lekarz to jakiś dyplom powinien mieć, a człowiek od ziół - chwilowo nie wiem jak to porządnie określić, może mieć papiery ale niekoniecznie takie jak by się chciało. Warto udać się do zielarni tylko też nie "pierwsze lepszej", ale już do takiej jakiejś większej "z renomą", przeważnie w każdym mieście chyba jest co najmniej jedna porządna

Brane regularnie tak jak zalecono dają czasem równy efekt jak medykamenty chemiczne, ale trzeba brać naprawdę regularnie, i to czasem z 2-3 miesiące, natomiast nie że zamiast dwóch miesięcy będę se brał jeden ale dwa razy większa dawkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×