Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jacy ludzie nas pociagaja?


Ellwe

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, dużą i grubą parówę :mrgreen::lol:

No chyba Cie poniosło dziewko :lol:

Chciałabyś znaleźć sobie przystojnego chłopaka z dobrym pochodzeniem, dbającego o swój styl, interesującego się rosyjską literaturą z przełomu baroku i oświecenia, zajmującego wysokiego stanowisko w głównym dziale korpo z wielkiej czwórki, mówiącego w trzech językach obcych, w tym jednym azjatyckim i będącego absolwentem latynoskiej akademii tańca.

Skoro jestes prawie-grubaską z zaszpachlowaną dziurą, no dziurką, między zębami,krzywymi nogami,dłońmi niczym po heinego medina,zarosnieta jak szympans bez własnego samochodu, świadczącego o twej niezależności :lol: ..bez szans :lol:

 

Zostanisz starą panną z nieudanym ombre hair i przeterminowaną odżywką do paznokci...

 

:great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

macieywwa, no fakt, krytykuję się. Ale co to ma do tego, jacy faceci mi się podobają? W tej kwestii to już poniosła Cię wyobraźnia, bo ja napisałam coś zupełnie innego. :roll: A mianowicie, że jeśli chodzi o osobowość, liczy się dla mnie głównie łagodność, inteligencja i znajomość języków obcych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei znam ludzi, którzy są wiecznie zadowoleni i prawdopodobnie z powodu sugerowania się obecną relacją, bardziej podobają mi się optymiści. Pewni siebie, szczęśliwi. Ogólnie zaczęłam lubić szczęśliwych ludzi i to pomaga w wielu sprawach

wysłowiona, Ja generalnie tez jestem szczesliwa i zadowolona. Nie ma co ukrywac ze od paru lat lubie swoje zycie. Ale miewam gorsze chwile tyle ze nie krzycze o nich . Mysle ze i oni takie maja ale zachowuja je dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Zrobię taki mały off top, ale mam tylko jedno pytanie. Co sądzisz o tym laserze light sheer ( czy jak to się tam nazywa) ? jak jest z jego skutecznością? bo kremy do depilacji pomagają na jakiś czas, a wolałbym coś co dałoby trwalszy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Opisałem ideal o jakim marzą kobiety no moze raczej dziewczynki a teraz stan przed lustrem i przymierz botki z ostatnich zakupów do burgundowych jegginsów i staników w panterkę zarezerwowanych na TĘ noc :lol:

Może jeszcze będzisz nowoczesną, nadążającą za trendami kobietą. Weź taryfę na punkty payback, podjedz do Galerii po buty joggingowe, po drodze wskocz do Zary po nowy trencz i zahacz o Bershkę, żeby mieć coś choć trochę młodzieżowego z kolekcji na 2014. Przed wyjściem kup w Rossmanie tę wodę spalającą tłuszcz, olejek hydrofilowy, suplement diety dla kobiet z nieregularną owulacją,maszynki do golenia z potrójnym ostrzem, tusz niesklejający rzęsy i nową farbę do włosów z witaminą A i odżywką wzmacniającą połysk. Tak, to może się udać! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

macieywwa, ja o kimś takim nie marzę. A z tego, co piszesz, to chyba ty o kimś takim marzysz. ;) Nie rozumiem tego ataku na moją osobę. Nic Ci człowieku nie zrobiłam, więc się ode mnie łaskawie odczep. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciągają mnie ludzie z poczuciem humoru, optymizmem, ale nie tym przerysowanym, tolerancyjni, empatyczni i wrażliwi (w dobrym znaczeniu tego słowa), ciekawi świata i innych ludzi. Inteligencję doceniam, ale bynajmniej nie chodzi tu o wynik IQ, a jeszcze bardziej mile widziana byłaby inteligencja emocjonalna. Odpychają mnie: ludzie zapatrzeni w siebie, zarozumiali, gardzący innymi, totalni egoiści, fałszywi, ze snobistycznymi tendencjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, Ja generalnie tez jestem szczesliwa i zadowolona. Nie ma co ukrywac ze od paru lat lubie swoje zycie. Ale miewam gorsze chwile tyle ze nie krzycze o nich . Mysle ze i oni takie maja ale zachowuja je dla siebie

 

Myślę, że największa różnica nie polega na uzewnętrznianiu i trzymaniu dla siebie takich emocji, ale na stosunku do nich. Ludzie, którzy wybrali szczęście i się tego wyboru trzymają nie traktują "dołów" jak my- to nie jest dla nich poważna sprawa, a chwilowy spadek formy :) Zdają sobie sprawę z tego, że to jest z jakiegoś powodu, w jakimś celu i zaraz przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze będzisz nowoczesną, nadążającą za trendami kobietą. Weź taryfę na punkty payback, podjedz do Galerii po buty joggingowe, po drodze wskocz do Zary po nowy trencz i zahacz o Bershkę, żeby mieć coś choć trochę młodzieżowego z kolekcji na 2014. Przed wyjściem kup w Rossmanie tę wodę spalającą tłuszcz, olejek hydrofilowy, suplement diety dla kobiet z nieregularną owulacją,maszynki do golenia z potrójnym ostrzem, tusz niesklejający rzęsy i nową farbę do włosów z witaminą A i odżywką wzmacniającą połysk

 

o kurde:D :uklon: ale woda spalajaca tluszcz. wat??? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pociągają mnie ludzie o asertywnym podejściu do człowieka (choćby tylko w poglądzie), rozumni, aktywni, otwarci, z poczuciem humoru i własnym zdaniem.

 

kobiety dodatkowo muszą mieć w sobie to coś.

 

-- 18 lut 2014, 13:38 --

 

lubię też ludzi wnikliwie myślących i uczciwych intelektualnie, z dystansem do siebie.

 

 

odrzuca mnie chamstwo, zawiść, głupota, powierzchowność, narcyzm, teatralność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×