Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Vett, też myślałam, że jest dużo droższa. :mrgreen: Ale na razie i tak mnie na taką nie stać, w końcu nie jest to najniezbędniejszy wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ja myślałam podobnie ale jak widać można kupić dobrą, nie chińską wagę za rozsądną cenę :yeah:

Nie miałam w domu wagi, a że muszę kontrolować swoją więc sprawiłam sobie prezent :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labradorek, fizyka :mrgreen:

Na wadze są metalowe płytki, które wysyłają impulsy elektryczne do ciała i najprościej ujmując "odbijające się" o tłuszcz, wodę, masę kostną impulsy tworzą ich "mapę" procentową. Oczywiście zanim staniesz na wadze, musisz wprowadzić swój wiek, wzrost i płeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok mojego kotka ;) Powrócił! Nie widziałam go z tydzień. Stęskniłam się :P

Jest taki cudowny, przytulony do mojego kocyka ze swoim lśniącym futerkiem i kochanym usposobieniem, nieskomplikowanym szczęściem i miłością w tych małych,uroczych i świecących oczkach :D:D

I choć jest brudaskiem to i tak go kocham i chciałabym żeby nie zaznał smutku. Mam nadzieję, że jest szczęśliwy,ze swojego kociego żywota i nie ma takich stanów jakie mnie czasami nachodzą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe spodnie, sweter i kolczyki :yeah:

Świetnie :smile:

A mi dziś sprawiła radość, promocja na ksero, było można skserować 20 stron za darmo, pod warunkiem, że na odwrocie kartki będzie wydrukowana jakaś tam mapa, więc za darmo skserowałam materiały dla studentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że mam okres względnego spokoju w życiu, nic mnie nie goni, nic nie muszę, mogę odpoczywać i niczym się nie przejmować, co też cały dzień zuchwale robiłam :D, bycząc się zuchwale, objadając lodami i ciastkami, co rzadko robię, bo nie jadam słodyczy, a było to dziś przyjemne, czuję się, jak na wakacjach, a dzięki lekom wakacjom przede wszystkim od siebie i swoich lękow; super plany na najbliższy weekend z dawno nie widzianymi przyjaciółkami; dobry hip hop, którego nie słyszałam wieki i fakt, że zaczynam kurs na prawko :D i jeszcze ogromną przyjemność sprawił mi ukochany perfum Samsara od Guerlain, mimo, że zamówiłam odlewkę kilka ml tylko, to wypsikałam się dziś cała siedząc w domu w dresie i upajałam tym zmysłowym zapachem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×