Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

du*a! ;/ moja " najlepsza(?) kolezanka sie obrazila na mnie bo napisalam jej ze jestem zmeczona i nie wiem czy pojde z nia na te zawody balonowe gdzie przez 4 godizny mialabym spacerowac w tlumie ludzi pewnie pijanych i nahalnych. A ona mi na to ze wczoraj byla ze mna w szkole i "ze masz jechac" a ja jej " zeby zauwazyla ze ja tez bylam w jej szkole i sie oczekalam ale ze ok pojde ale jak bede zmeczona to wracam" a ona na to ze " jak nie to nie , jak mam narzekac ze ona ma z kim jechac.." no to ok .

 

Jestem strasznie zla... ( bo rzadko sie klocimy ale ona mnie szantazuje ... a ja soba nie dam tak rzadzic, niestety)

 

Carmen, Olo ma racje, w przyjazni nie należy nikogo do niczego zmuszac, a jej ciezko zrozumieć twoje nastroje, bo jest jakby z "zewnątrz",

 

a z drugiej strony tłumaczyc jej jak jest naprawde to nie ma sensu, bo raczej tego niezrozumie, niestety:/

ja mam zasade jak ktos mówi Nie z przkonaniem, to dla mnie jest wszystko jasne.

 

A isc tam na sile nie ma sensu(skoro i tak masz sie tam żle czuć), no chyba że Ci sie humor poprawi:)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś już jest lepiej, na razie żyję jutrzejszym pokazem karate, w którym biorę udział, będe nawet łamał cegły :P Tak bardzo bym chciał, żeby ona była na tym pokazie i widziała, że sobie w czymś radzę, no ale to niestety raczej nie możliwe, choć z drugiej strony może jakoś udałoby się ją wyciągnąć przez znajomych :roll:

 

 

Próbuję się uczyć do matury ustnej, ale nie za bardzo mi to wychodzi, bo jestem trochę rozkojarzony :roll: jakoś trzeba to g*wno zdać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keram,ALEKS*OLO macie racje, ale humor mi sie poproawil i moze pojade .. bede sama sie szwedac jak ja spotkam to coz nic nie zrobie ..

 

Zmieniłam zdanie, nigdzie nie ide, bede siedziec sama w domu i poczekam na nasza imprezke. Dzkoda ze tylko cyber bo dzis by mi sie naprawde przydalo towarzystwo.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, nie wiem co powiedzieć: niby te lęki są nierealne, jednak z drugiej strony niczego nie można do końca przewidzieć. Niestety często mam podobne myśli. Pewnych rzeczy nie da się przewidzieć dlatego Sorrow powinieneś żyć 'pełną parą' i po prostu dbać o siebie a na pewno nic Ci się nie stanie. Potrafisz o siebie zadbać dlatego dasz sobie tam radę. Tylko musisz wierzyć w siebie.

Dzięki. Chyba po prostu się za dużo nasłuchałem na lekcjach BHP o tym, jakie rzeczy przydażają się ludziom...

 

Rozumie, że to ciężkie gdy doświadczyło się tyle złego od innych ludzi ale pamiętaj że dzięki temu Ty jesteś silniejszy :!:

Tzn, w jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekcje BHP są przydatne, ponieważ wiesz, czego się spodziewać, wiesz, jak nie spowodować pewnych sytuacji zagrażających życiu. Skorzystaj z tej wiedzy tak samo jak korzystaj z doświadczenia z dziedziny postępowania z ludźmi. Twoja siła to Twoja wiedza. Pamiętaj również, że większość towarzyszących Nam lęków jest nierealnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po pokazie...trochę mało było osób :cry: noga rozwalona, ale cegła połamana. Ogólnie smutny dzień, coraz bliżej matury, jak ja bym już chciał być po...No i nawet nie będe już pisał jak moje serce wyje z bólu... :((((

 

 

//ech....ale mam ochotę się pociąć :/ siedzę i słucham w kółko jednego utworu: "niepokonani".. chciałbym się wypłakać, na pewno by mi ulżyło, ale niestety nie potrafię i duszę to wszystko w sobie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje dzisiaj -było usmiechniete. Zrealizowalam wieksza czesc mojego planu. Nad ranem mialam sny dziwne -na siłe dosypiam, nie potrafie wstac rano; w zasadzie wstaje tylko dla tabletek. Ale piekny dzien, swiecilo sloneczko. Wczoraj rysowałam kredkami, obrazek przywiesiłam na lodówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keram, jakich emocji :?: Nie jestem pewna po 'oznaczeniach' na końcu czy są to emocje pozytywne czy negatywne :?:

 

anonim, łzy oczyszczają nie tylko oczy ;) Nie potrafisz - na pewno potrafisz, być może się obawiasz, bo przecie 'chłopaki nie płaczą' ale wiesz, że to bzdura :!:anonim, nie wiem już, co Ci poradzić, abyś poczuł się choć odrobinę lepiej - złamane serce boli, ale życie toczy się - stety, niestety - nadal. Jak Tobie pomóc :?:

 

Kejti, zimbabwe jak widzicie, życie potrafi zaskoczyć nie tylko negatywnie ;) Czasem warto wstać z łóżka co ;) No i mi też było warto - wczoraj miałam cuuuuuuuuuuuuuuuuudowny dzień :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonim, łzy oczyszczają nie tylko oczy Wink Nie potrafisz - na pewno potrafisz, być może się obawiasz, bo przecie 'chłopaki nie płaczą' ale wiesz, że to bzdura

 

Kurczę, no próbuję, ale jakoś mi nie wychodzi ;) A gdy jestem sam to nie myślę o osobach trzecich, trochę łez na pewno by mi pomogło...

 

anonim, nie wiem już, co Ci poradzić, abyś poczuł się choć odrobinę lepiej - złamane serce boli, ale życie toczy się - stety, niestety - nadal. Jak Tobie pomóc Question

Wy niestety nie możecie nic zrobić, sam nie wiem jak sobie pomóc, byle zdać te matury i wtedy bede całymi dniami spaał....sen to jedyne co mi pomaga...

Jedynie możecie czytać o moich dołach...

 

Dziś na razie lepiej, wstałem po raz pierwszy od dawna przed 10... czas przeczytac streszczenia lektur, przynajmniej to mogę zrobić z polaka pisemnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja ma takiego narysowanego pastelami na ścianie - wycie pomaga, mi też, no czasem sobie też ryknę :lol: Każdy środek jest dobry jeśli skutkuje (Twoje słowa ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze mojej matki!Jej zachowanie spowodowało,że mój dzisiejszy dzień byl do bani..

Cały dzień się o coś "rzuca",co chwile jej coś nie pasuje,i jeszcze mi wypominać zaczeła że jestem inny niż wszyscy,na dodatek jak mnie lęk zaatakował mocno i potrzebowałem pomocy to oczywiście zaczeła wrzeszczeć na mnie że jestem nienormalny że sie głupio zachowuje........nienawidze jej!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica u mnie to samo ... chociaz na chwile mam spokoj z rodzina bo jestem zajeta, ciagle tyle do zrobienia.

 

A wczoraj dzien byl bardzo fajny. Nie spodziewalam sie tego i moze wlasnie dlatego tak dobrze sie bawilam. Poszlam na koncert z kolezanka z ktora sie nieby poklocilam ... Zacząl lać deszcz a my sobie pod scena tanczylysmy całe mokre i wydzieraly sie ;)

 

Było fajnie ale dogodzilam sobie jeszcze bardziej. Teraz oprocz kaszlu mam katar i gorączke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze mojej matki!Jej zachowanie spowodowało,że mój dzisiejszy dzień byl do bani..

Cały dzień się o coś "rzuca",co chwile jej coś nie pasuje,i jeszcze mi wypominać zaczeła że jestem inny niż wszyscy

Przypomnialy mi sie stare dobre czasy ..... :( Matka w rozmowie ze mna wymieniala wszystkich moich kolegów i mówiła w czym są lepsi ode mnie, pytając czemu ją los mną pokarał

Teraz oprocz kaszlu mam katar i gorączke:)

:mrgreen: Ale zabawa była niezła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialy mi sie stare dobre czasy ..... Matka w rozmowie ze mna wymieniala wszystkich moich kolegów i mówiła w czym są lepsi ode mnie, pytając czemu ją los mną pokarał

heh skad ja to znam ;/ kiedys moi starzy zapytali sie mnie dlaczego nie moge sie zmienic i byz jak inni moi rowiesnicy , tylko zawsze musze byc takim cholernym indywiduum , dlaczego sie nie zmienie i nie stane sie taka "zdrowa" ...

 

Dzisiaj mam takie wachania nastroju ze szok :? co godzine zmienia mi sie humor , raz w dole raz w euforii , szok to mnie wykancza :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropny dzień! jestem cały zdenerwowany dosłownie się trzęsę mam dreszcze i czuję niepokój. Nie mogę sie na niczym skupić myślę tylko o śmierci nawet nie uczę się wypowiedzi na maturę bo wiem że jest już za późno. Dziś w nocy śniła mi się ta dziewczyna obudziłem się o 2 i napisałem jej esa czy na prawdę wysłała na mnie ochronę jak czekałem pod bursą, bo mnie to ciągle gryzie dziś dostałem esa:

"mogę kuzwa wiedzieć dlaczego rozpowiadasz wszystkim że mieszkam w bursie :/gr wymiękam!!!" odpowiedziałem że nikomu nie rozpowiadam.... ona odpowiedziała, "a jednak jeszcze tchórzliwie zaprzeczasz :/ napisałem jej wtedy że powiedziałem kumplowi z którym zacząłem o niej gadać(chodził z nią kiedyś) odpowiedzi nie dostałem, ale czuję się fatalnie jak zwykły łajdak, który kłamie. Napisałem jej że przepraszam za to. Dowiedziałem się kto jej dziś powiedział o tym(ten chłopak) odpisał mi ze sorry ale nie ma zwyczaju kłamać.

Myślę żeby napisac jej esa:

"I może jestem psycholem bo prawda jest taka, że choruje na depresję, ale nigdy nie nazywaj mnie tchórzem. Mogłaś powiedzieć, żebym dał Ci spokój, zamiast dawać niejasne znaki w postaci sygnałów i smsów, możesz zrobić z tą informacją co chcesz bo mi i tak jest już wszystko obojętne!"

 

Zaraz chyba zabieram się za pisanie listu pożegnalnego. Boże ulżyj mi w końcu dlaczego każezs mi tak cierpiec!!!!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonim, ludzie którym na Tobie nie zależy nie mogą wpływać na twój nastrój! Jeśli widzisz że ktoś Ci robi łaskę zadając się z Tobą, i rzuca się o byle co, olej go. Nie wydaje mi sie żeby ta dziewczyna do Ciebie pasowała, jeśli przez nią jestes jedna nogą w grobie. Jeśli ktoś ma ucierpieć to nie możesz być to Ty!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zabawa była niezła?

Było bosko! Nigdy sie tak nie bawilam na zadnym koncercie.

 

A teraz z godziny na godizne coraz gorzej... wszyscy sie martwia ze pisza mature a ja ze nie... czuje sie totalnie beznadziejnie i mam mysli samobojcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×