Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj miałem fajne wyjście do knajpek dwóch na Polu Mokotowskim dobrze sie czułem, byłem w jednej knajpce z kolegą na pizzy i poszliśmy do drugiej na herbate fajnie sie rozmawialo.W tej pierwszej knajpce było dużo emertów, z kolei w tej drugiej było dużo młodzieży. Dzisiaj z kolei dobrze sie czulem jak mylem auto mialem wtedy taki fajny spokój w głowie. Mialem tez fajnie dwie spokojne noce, takie że aż nie chciało się zasypiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę do pracy - nie ma szefa. Jutro przyjdę do pracy - nie będzie szefa. Skubaniec faktycznie wyjechał na tydzień!!! Woo=hoo!!! No i jeszcze "na dzieńdobry" czytam takie kwiatki:

 

Bardzo namiętny wieczór z hydraulikiem.

Nie ma to jak rozpocząć dzień z bananem na ryju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup elektronicznej wagi analitycznej, która oprócz wagi mierzy poziom tkanki tłuszczowej, wody i masy kostnej w organizmie oraz wylicza BMI i zapotrzebowanie kaloryczne :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

magnolia84, ano, moja to zwyczajna chińszczyzna z bazaru (zresztą teraz wszystko jest chińskie). Twoja waga wygląda na porządną i solidną, ale ja mimo wszystko wolałabym zobaczyć produkt "na żywo" przed zakupem - na Allegro to trochę tak, jak kupować kota w worku. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×