Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, Kurcze ja wczoraj widzialem się ze znajomym jak byłem na tej pizzty i herbacie no i kolega z którym się spotkalem był zaziemony. Myslalem ze cos podlapie od niego, dzisiaj rano obudzulem sie z katarem i lekkim bólem gardła, ale okazało się że mi wsztko przeszło jak napilem się

kawy. Na szczescie nie mam przeziebienia.

 

-- 16 lut 2014, 23:53 --

 

Marcin2013, widze, ze preferujesz domowe sposoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, z którym odcinkiem masz problemy? najlepiej ćwiczenia skonsultować z jakims specjalistą. mojej mamie nie chcieli zrobić prześwietlenia na nfz, tylko dali broszure z ćwiczeniami, my zrobiliśmy to przeswietlenie prywatnie i okazało sie ze polowy tych cwiczen mama nie moze wykonywać, polska opieka zdrowotna ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon powiem Ci,że z lędźwiowym,piersiowym i szyjnym :( w nocy mi ręce drętwieją jak w górze mam,ale tylko kciuk i wskazujący palec drętwieje...kąpiel na krótko pomaga...chyba jakieś leki przeciwzapalne by się przydały....kiedyś brałam tabletki diclac,ale masakrycznie mnie brzuch po nich bolał...

 

-- 17 lut 2014, 08:13 --

 

ale za to kości nie bolały :)

 

-- 17 lut 2014, 08:16 --

 

a wiesz co kiedyś dostałam na bóle kręgosłupa od lekarza rodzinnego ? relanium,ale nigdy nie wzięłam....wzięłam raz jak nerwica mnie dopadła i nic mnie nie bolało...wszystko się rozluźniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spory odcinek i nieźle Ci to uprzykrza życie, ja jak mam czasem problemy z odcinkiem ledźwiowym to ćwiczę "joga dla kręgosłupa"- mam nawet książeczkę, ale kopie można znaleźć w necie, jak będziesz chętna to spróbuj może Ci przypasi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, czyli uzdrowienie możliwe jest na wszystkich płaszczyznach naszego życia ;-) joga jest dobra na kręgosdłup, ale w trakcie wykonywania ćwiczeń należy wysłuchiwać sygnałów płynących z ciała, żeby nie przedobrzyć. ja słyszałem że kłopoty z kręgosłupem mogą być przyczną nerwicy i zaburzen umysłowych :D

 

a gdzie Ty mieszkasz? jak w Warszawie, to tam są świetne ośrodki ze spejalistami w dziedzinie jogi :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×