Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Brak emocji jest drogą do wolności. Nic Cię nie ogranicza. Robisz wszystko, na co masz ochotę. Nie przejmujesz się. Po prostu żyjesz.

eee ja mam emocje a robie to wszystko nie czuje sie nimi ograniczona

 

wracajac do spotkania to podliczam

 

1. Ja

2. Mush

3. Steviear

3. Pawel

4. Slawcio

5. Carlos

6 Piter

7.Freak696

8. Difine ?

9. Wojtek?

10 Agasaya?

11. Aliś?

12. Iza?

13. Rafal

14. Ania

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear niestety na chwilę obecną nie posiadam żadnego kawałka do pokazania, ale jak będę miał siły i chęci skończyć jakiś utwór, to pewnie wrzucę go na forum. Choć nie jestem pewien czy będzie atrakcyjny muzycznie, bo takie projekty dostają naklejkę z napisem "do wytwórni". :P

 

PJT dzięki za link. Wiesz, ja już tyle różnych rzeczy w życiu słyszałem, że nie jest dla mnie przesadną abstrakcją nazwanie tego muzyką. Właściwie każdy dźwięk to w jakimś stopniu muzyka. Utwory co prawda nie w moim klimacie, ale całkiem sprawnie zmiksowane. ;)

 

Freak696 ja również nie potrafię czytać nut, ale dziś w dobie cyfryzacji muzyki jest to tak naprawdę mało istotna umiejętność. No i także preferuję muzykę, w której nie ma przerostu formy nad treścią. :smile:

 

Jeżeli chodzi o kwestię "ograniczania się" w przypadku gatunków muzycznych to wybaczcie mi, ale mam alergię na to określenie. :P Ja raczej używam rozgraniczenia na "różnorodność" i "specjalizację", gdzie żadne z określeń nie ma pejoratywnego zabarwienia gdyż uważam, że każde z tych rozwiązań ma swoją zaletę w zależności od tego, czego od muzyki oczekujemy. Ale może po prostu dorabiam sobie sobie ideologię do moich wąskich horyzontów. ;)

 

Candy14 jeszcze nie wiem czy będę, ale do wtorku podejmę ostateczną decyzję. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear niestety na chwilę obecną nie posiadam żadnego kawałka do pokazania, ale jak będę miał siły i chęci skończyć jakiś utwór, to pewnie wrzucę go na forum. Choć nie jestem pewien czy będzie atrakcyjny muzycznie, bo takie projekty dostają naklejkę z napisem "do wytwórni". :P

 

PJT dzięki za link. Wiesz, ja już tyle różnych rzeczy w życiu słyszałem, że nie jest dla mnie przesadną abstrakcją nazwanie tego muzyką. Właściwie każdy dźwięk to w jakimś stopniu muzyka. Utwory co prawda nie w moim klimacie, ale całkiem sprawnie zmiksowane. ;)

 

Freak696 ja również nie potrafię czytać nut, ale dziś w dobie cyfryzacji muzyki jest to tak naprawdę mało istotna umiejętność. No i także preferuję muzykę, w której nie ma przerostu formy nad treścią. :smile:

 

Jeżeli chodzi o kwestię "ograniczania się" w przypadku gatunków muzycznych to wybaczcie mi, ale mam alergię na to określenie. :P Ja raczej używam rozgraniczenia na "różnorodność" i "specjalizację", gdzie żadne z określeń nie ma pejoratywnego zabarwienia gdyż uważam, że każde z tych rozwiązań ma swoją zaletę w zależności od tego, czego od muzyki oczekujemy. Ale może po prostu dorabiam sobie sobie ideologię do moich wąskich horyzontów. ;)

 

Candy14 jeszcze nie wiem czy będę, ale do wtorku podejmę ostateczną decyzję. :smile:

 

a Ty jaka muzyke tworzysz ? masz co pokazać ? (nie wstydz się :P ) tez mam nadzieje ze bedziesz

 

ps pitagorejczycy uważali muzyke za matematyke stosowaną

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. :P Tu są dwa moje tracki z sc. Jeden to prosty trance, drugi raczej w stylu klasycznym. Jeszcze wrzucę jeden z wrzuty, chyba ostatni w miarę nadający się do odsłuchu. Reszta to naprawdę chała. XD

 

https://soundcloud.com/search?q=difane

 

http://difane.wrzuta.pl/audio/4I8mp3eolnQ/difane_-_trancegression

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696 ja również nie potrafię czytać nut, ale dziś w dobie cyfryzacji muzyki jest to tak naprawdę mało istotna umiejętność. No i także preferuję muzykę, w której nie ma przerostu formy nad treścią. :smile:

 

Jeżeli chodzi o kwestię "ograniczania się" w przypadku gatunków muzycznych to wybaczcie mi, ale mam alergię na to określenie. :P Ja raczej używam rozgraniczenia na "różnorodność" i "specjalizację", gdzie żadne z określeń nie ma pejoratywnego zabarwienia gdyż uważam, że każde z tych rozwiązań ma swoją zaletę w zależności od tego, czego od muzyki oczekujemy. Ale może po prostu dorabiam sobie sobie ideologię do moich wąskich horyzontów. ;)

 

Nie zgodzę się trochę z Twoją opinią ale każdy przecież może mieć własne zdanie na dany temat :) . Nie zawężam się tutaj tylko do gatunków które wymieniłem bo trudno coś zwęzić co nie jest obecnie popularne :) . Taką muzykę nazywano z mych czasów techniawką i przeważnie jakieś tabsy bądz kwasy dla jej dobrego odbioru zażywano :P . W dzisiejszych czasach taki kompozytor jak J.S.Bach nie miałby szans z Lady GaGą :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się trochę z Twoją opinią ale każdy przecież może mieć własne zdanie na dany temat :) . Nie zawężam się tutaj tylko do gatunków które wymieniłem bo trudno coś zwęzić co nie jest obecnie popularne :) . Taką muzykę nazywano z mych czasów techniawką i przeważnie jakieś tabsy bądz kwasy dla jej dobrego odbioru zażywano :P . W dzisiejszych czasach taki kompozytor jak J.S.Bach nie miałby szans z Lady GaGą :) .

 

Przepraszam, mój post miał nieco wadliwą formę. Oddzieliłem od siebie poszczególne wątki natomiast nie zaznaczyłem, iż przedostatni akapit nie odnosił się już do Twoich słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

Udało mi się hasło odkopać z mojej głowy ^^

 

Przybędziemy z Michasiem na spotkanie w sobotę, ale ja będę później, Michał wcześniej, zresztą on bardzo dobrze się w naszym ześwirowanym towarzystwie czuje :)

Mam wieści od Marcina, może go ktoś jeszcze pamięta prócz Rama, Marysi, Doroty i Kefasa (może ktoś go powiadomi i też wpadnie) - jest w Tricity i też może wpadnie, będziemy się dzisiaj z nim widzieć.

 

Dorota, będziesz?

 

Difane, widzę, że transy robisz a ja z Michałem chodzimy czasami na transowe imprezy, lubię te klimaty... jak będę w domku, to chętnie posłucham :)

Przepraszam, że Cię przestraszyłam wtedy z oknem, nie chciałam...

Mam skłonności do nadmiernych emocji i moje cieszenie się przybiera różne formy :shock: często niekonwencjonalne 8)

 

Hej, gdzie są zdjęcia Misterów? i Misterek? Szukam co by sobie dzień w pracy umilić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×