Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Variable, w chvj z takim seksem :pirate: Loda też nie zrobię, bo jeszcze proteza mi wypadnie. Za włosy też nie pociągnie, bo jeszcze oskalpuje... od tyłu nie weźmie, bo w takiej pozycji zostanę....ech...żyźń sobacza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, nie wyobrażam sobie dziąsłami jeździć po ptaszku :pirate: a ząbki są potrzebne, bo jak za głęboko wkłada, to można nimi leciutko ukarać :D

 

-- 15 lut 2014, o 22:46 --

 

chociaż myślę, że nietrzymanie raczej mi nie grozi, bo mięśnie za to odpowiedzialne mam całkiem nieźle wyćwiczone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, zebys sie nie zdziwila jak ci te miesnie kiedys odmowia posluszenstwa zwlaszcza jak urodzic tuzin dzieci :D

 

-- 15 lut 2014, 23:49 --

 

kupmitrumne, na sraczke to najlepsze zwieracze odbytu :mrgreen: Zreszta jak jest poziom 10 to nic nie pomoze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, jakie napalone? My tylko rozważamy różne scenariusze

 

-- 15 lut 2014, o 22:53 --

 

Variable, jedno i drugie trzeba ćwiczyć , niby jak się długo ćwiczy mięśnie kegla to są doznania lepsze , ja tam różnicy nie widzę ... :roll:

 

ale partner widzi, a raczej czuje różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę w kategoriach fanstasy te scenariusze :> sex jako babcie, będzie już znacznie bardziej męskie od leżącego od dekady pod ziemią małżonka, będziecie lać na stojąco a po zjedzeniu kilograma golonki nawet nie zwrócicie uwagi na resztki jedzenia w wąsach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, a to zależy od poglądów. Ja raczej będę dziergała skarpetki na drutach mojemu staruszkowi i podawała mu kapcie i gazetę, a na ulicy będę kuśtykała za nim 5 metrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×