Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odwyk od leków


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

co wiecie,gdzie mozna na czym to polega

 

wydaje mi sie ze jestem uzalezniona od lekow nasennych ,biore jak nie musze ,szukam byle powodu by wząc ... Stilnox najczesciej ,jak mam go w domu to najwiecej 4 dni ,5 moge byc bez niego a potem znow biore przez pare dni

bezsennosc wciaz jest.. moge tak dalej zyc ,ale czy to jest juz uzaleznienie czy jeszcze nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialam to samo bralam stilnox po pol tabletki sa to leki uzalezniajace nie moglam bez niego spac kladlam go kolo luzka i jak usnelambez niego to zaraz po przebudzeniu szukalampo stole gdzie jest i musialam zazyc...gdy caly dzienmialamataki to myslalamsobie ze byle do wieczora wtedy wezme stilnox i bedzie juz dobrze...bralam go przez trzy miesiace non stop,ale lekarka kazala mi go odstawic a przed odstawieniem oswoic sie z mysla ze bede musiala bez niego jakos funkcjonowac,udalo sie bo zaczol juz wtedy dzialac paromerc ktury tez biore i teraz mam bardzo dobry sen przesypiam cala noc bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się musze pochwalić, że po roku zażywania odstawiam leki i nawet nie odczuwam tego zbyt dotkliwie. Czuję, że jestem w stanie żyć bez wspomagaczy. Samowolnie zdecydowałam od odstawieniu. Najpierw zmniejszyłam dawkę do 50mg, ostatnio od tygodnia biore 25mg, czyli dawkę minimalną i to nie codziennie. Trzymajcie kciuki, czuję, że sie uda, bo mam już dość prochów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×