Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, Wolę nie ograniczać się do gatunków, jednak prawdą jest, ze po prostu mi to nie podchodzi :P

Rock jak najbardziej. Jest ok. :great:

Niebo a ziemia. Ale rozumiem. Matematyka- wyższa rzecz :mrgreen: . Dobrze jest mieć jakieś hobby :D Sprawia radość? to cudownie :D

ale nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy, to nie moja muzyka, tylko kolegi, ja sie tylko tym interesuje tzn muzyką algorytmiczną, nie noisami itp

 

-- 15 lut 2014, 14:09 --

 

PJT, problemy z chęcią do życia, akceptacją samego siebie

 

Piotrze nie jestes jedyny z takimi problemami, tyle moge Ci powiedzieć a problem z akceptacja siebie to juz w ogole moja działka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie, :shock: Ciekawie, choć pewnie Cię to męczy.

 

PJT,

ale nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy, to nie moja muzyka, tylko kolegi, ja sie tylko tym interesuje tzn muzyką algorytmiczną, nie noisami itp

Zrozumiałam , tylko oczywiście przepraszam za chaos. Źle napisałam. To się tyczyło kolegi- tzn że dobrze że robi to, co mu się podoba. :)

 

Co do spotkania, to nie wiem . Wstępnie się piszę. Tylko zobaczę jak to będzie z funduszami :D

Trochę szkoda jednak, że tak późno, bo znowu będę musiała się szybko zmyć,by zdążyć na autobus, bo sama boję się wracać nocnym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani spotykamy sie w sobote? Wpisujcie kto chetny bo musze pliczyc ludkow i zarezerowac miejsca. Tak duza grupa ciezko nam bedzie z doskoku os znalezc. Mysle ze jak zwykle na 17,00 Karczma, jedzonko i pogaduchy a na 21,00 kto bedzie chcial Ekipa

 

Data spotkania ? Przyszła sobota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani spotykamy sie w sobote? Wpisujcie kto chetny bo musze pliczyc ludkow i zarezerowac miejsca. Tak duza grupa ciezko nam bedzie z doskoku os znalezc. Mysle ze jak zwykle na 17,00 Karczma, jedzonko i pogaduchy a na 21,00 kto bedzie chcial Ekipa

 

Data spotkania ? Przyszła sobota?

 

 

:shock:

Oby nie ta.Nie dzisiaj nie?

 

 

Candy, głupio tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłam,że nie lubię dużo oregano ale chyba specjalnie jak robią mi spaghetti to takie ostre,że nawet głodne koty mięsa nie ruszą :D

 

Beznadziejne życie? Haha :D

Mam nadzieję,że nie będę bardziej pobudzona niż ostatnio ,bo jeśli tak to lepiej nie.. Dla dobra ogółu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×