Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, ostatnim razem dalam rade a wracaja c taxi do domku bylam bliska paniki jednak ja opanowalam:) bo wiesz obcy taxowkarz , noc i jechalismy autostrada

 

Na samej imprezie czulam sie dobrze:) pierwsze pol godzionki mialam spinke tylko a pozniej wybawilam sie prawie 6 godzin :shock::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, A ja juz czekam na to wyjscie na pizze, jeszcze pare minut i wchodzhc. No chcialym aby bylo znosnie, zeby mnie zytnio nie meczylo. Pozniej pojade do sklepu, pozniej umyc auto na myni. Wielka szkoda, ze my sie nie mozemy tak spotkac w realu. Mysle sobie ze byloby fajnie. My to znaczy my wszyscy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, juz sobie stroj nawet naszykowalam :mrgreen:

 

wieslawpas, szkoda szkoda , ale kazdy z ans z innego zakatka Polski :bezradny:

Tez mam nadzieje ze nie bede napieta jakos bardzo bo najbardziejw towarzystwie mnie to meczy i sie przez to krece i wierce bo nie umiem sie pozbyc tych napiec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, mnie jeszcze dodatkowo jak juz mam duze napiecia to znosi na prawa strone , to dopiero ubaw , jak tak siedze i nagle mnie zaczyna pokladac na prawej stronie ,. :hide:

 

warrior11, z obcymi ludzmi zawsze mam duzy stres i lęki> :mhm:

 

-- 15 lut 2014, 16:50 --

 

nerwosol-men, co porabiasz? ja dzis w miescie bylam i nabylam torbe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, tak stale trzeba nad soba pracowac niestety . Tez miewam takie jakies spiny ostre jeszcze ale na szczescie jakos udaje mis ie teraz je opanowac i nie dochodzi do ataku paniki.

No i wiecej wychodze . W sumie sporo w tym tygodniu na miescie bylam.

 

slucham muzyczki :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×